Vybrali jsme pro Vás nejkrásnější a nejvýhodnější trasy vyjížděk na segway.

Vyjíždky Segway Prague Vyjíždky Segway Prague

Aktuality

I po svátcích si užívejte zábavy !

7.1.2019

Drazí Segway fanoušci, Už je dávno po všech oslavách, ale přesto je pořád čas na zábavu! Následující týdny nám přinesou teplé počasí s teplotami nad nulou, takže si každý může užít chvilku čisté zábavy na Segway. Dokud se centrum Prahy nestane přístupnou zónou pro Segway, přesunuli jsme toury do nejbližšího možného areálu na Praze 6 a Praze 7. Ačkoli s nimi nejezdíme do centra města, máte přesto šanci vidět město z mnoha výhledů ve zmiňovaných areálech! Naše Segway toury jsme nyní více zaměřili na zábavné než na informativní toury!

Více informací

Vánoční segway poukaz

16.11.2018

Vážení návštěvníci, 
 nevíte čím vašim blízkým udělat radost na vánoce? Objednejte si u nás dárkový poukaz na vyjížďku po Praze s průvodcem na segway. Vyjížďku na segway pro vás připravíme jakýkoliv den v roce od rána od 8:00 do 19:00 večer, pokud si chce vychutnat noční Prahu.  


Více informací


Autorizovaná půjčovna osobních transportérů Segway. Poskytovatel zajišťuje služby dle předepsaného standardu s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Nezaměňovat s neautorizovanými subjekty.

Nabídka půjčovny segway

Půjčovna dvoukolek SEGWAY X2, I2

Děkujeme, že jste vstoupili do kontaktu s naší půjčovnou segway. Naše půjčovna segway, která má již pětiletou tradici, Vám nově nabízí oba typy segway, tedy segway X2 terénní a segway I2 městský. Naše půjčovna nabízí své služby, jak pro zájemce o průvodcované vyjížďky Prahou na segway, tak pro outdoorové, teambuildingové, incomingové společnosti kdekoli po celém území České Republiky.

Segway je jedinečná a oblíbená dvoukolka. Jízda na segway je intuitivní a velice snadná, zvládne ji opravdu každý klient. Přijďte si k nám do naší půjčovny segway vyzkoušet tento nadčasový dopravní prostředek.

Kontaktní údaje - SEGWAY PRAHA

Provozovna
Hotel Intercontinental
Pařížská 30
konec Pařížské ulice
Praha 1
info@ecotours.cz

GPS: 50°5'28.997"N, 14°25'5.959"E

Pro rychlou komunikaci, či rezervaci nám pište Vaše dotazy na:

info@ecotours.cz
info@pujcovna-segway.cz

Copyright © 2010 - 2019 Super Segway Tours, webdesign by web-evolution

katalog katalog odkazů Website Analysis BezpečnýNET VproV s.r.o. - Deutsch VproV s.r.o. - Pусский VproV s.r.o. - Français VproV s.r.o. - Espanol VproV s.r.o. - Italiano VproV s.r.o. - Slovensky VproV s.r.o. - Polski
Prague’s Online Booking Service & Ticket Centre!