Vybrali jsme pro Vás nejkrásnější a nejvýhodnější trasy vyjížděk na segway.

Vyjíždky Segway Prague Vyjíždky Segway Prague

Aktuality

Hall of Fame 2019 - ocenění TripAdvisor.com

24.10.2019

Vážení příznivci ekologických vozítek segway, Naše společnost funguje již od roku 2008 a spokojenost klientů byla u naší společnosti vždy na prvním místě. Díky tomu se naše půjčovna Segway v Praze stala jednou z nejvyhledávanějších. Poskytujeme jak vyhlídkové tůry po pražských památkách, tak privátní akce pro větší i menší společnosti, vždy připravené dle přání a potřebám klienta. Jelikož se naše společnost roste díky Vám, naším klientům a světoznámému portálu TripAdvisoru, rádi pro Vás zajistíme jakýkoliv počet vozítek Segway na akce,na libovolném místě v České Republice. Naši tým průvodců má letité zkušenosti a I nadále dbáme na jejich neustálé zlepšování a pozitivní motivaci. Zpětná vazba klientů je pro nás velmi důležitá a uděláme maximum pro spokojenost našich zákazníků. O tom vypovídá I následující zpráva a s radostí Vám můžeme oznámit oficiální potvrzení obhajoby síně slávy portálu TripAdvisor I pro rok 2019:

Více informací

Nová adresa provozovny!

16.8.2019

Drazí přátelé Segway, Prázdniny se pomalu a jistě chýlí ke konci a proto přinášíme pravidelné aktuality z naší půjčovny segway. I nadále pro Vás poskytujeme každodenní vyjížďky nejen na vozítkách segway, ale naše portfólio je rozšířené i o nabídku elektrických kol a klasických kol, nebo elektrických scootrů. Veškeré naše služby si můžete prohlédnou online na stránkách www.ecotours.cz, nebo přímo na adrese naší provozovny, kde Vás náš zkušený personál rád seznámí se všemi možnostmi. Samozřejmě že i nadále zajišťujeme skupinové i privátní segway akce v Praze a to za každého počasí, společně se zkušeným týmem průvodců, kteří Vám představí jedinečné vozítka segway i jejich možnosti při vyjížďce. Hlavní událost posledních týdnů byla změna adresy naší provozovny. Nyní nás naleznete každý den od 8:00 – 19:00 na adrese: hotel Grandior (1. patro), Na Florenci 1412/29.

Více informací


Autorizovaná půjčovna osobních transportérů Segway. Poskytovatel zajišťuje služby dle předepsaného standardu s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Nezaměňovat s neautorizovanými subjekty.

Nabídka půjčovny segway

Půjčovna dvoukolek SEGWAY X2, I2

Děkujeme, že jste vstoupili do kontaktu s naší půjčovnou segway. Naše půjčovna segway, která má již pětiletou tradici, Vám nově nabízí oba typy segway, tedy segway X2 terénní a segway I2 městský. Naše půjčovna nabízí své služby, jak pro zájemce o průvodcované vyjížďky Prahou na segway, tak pro outdoorové, teambuildingové, incomingové společnosti kdekoli po celém území České Republiky.

Segway je jedinečná a oblíbená dvoukolka. Jízda na segway je intuitivní a velice snadná, zvládne ji opravdu každý klient. Přijďte si k nám do naší půjčovny segway vyzkoušet tento nadčasový dopravní prostředek.

Kontaktní údaje - SEGWAY PRAHA

Provozovna
Hotel Grandior
Na Florenci 1412/29
Praha 1
info@ecotours.cz

Pro rychlou komunikaci, či rezervaci nám pište Vaše dotazy na:

info@ecotours.cz
info@pujcovna-segway.cz

Copyright © 2010 - 2020 Super Segway Tours, webdesign by web-evolution

katalog katalog odkazů Website Analysis BezpečnýNET VproV s.r.o. - Deutsch VproV s.r.o. - Pусский VproV s.r.o. - Français VproV s.r.o. - Espanol VproV s.r.o. - Italiano VproV s.r.o. - Slovensky VproV s.r.o. - Polski