Naše nabídka

Nabízíme Segway X2, který zvládá jakýkoli terén.

Popis Segway X2:

Hluboký vzorek na pneumatikách Segway X2, umožňuje zvládnutí záludných úseků na bahně, štěrku, trávě nebo písku. Speciálně upravený software a širší rozvor zajišťuje maximální stabilitu. Dojezd Segway X2 je 20 km na jedno nabití. Ať už Vás vaše adrenalinové srdce vyšle kamkoli, čeká Vás čisté nadšení, protože model Segway X2 Vás přenese přes jakýkoli terén na základě jediného ladného pohybu těla.

Nabídka půjčení pro jednotlivce:

Základní zaváděcí cena půjčovného je již od 500 Kč.

Nabídka pro skupinu, či rodinu:

Zvýhodněné ceny druhé, třetí, čtvrté a páté osoby ve skupině. Při zapůjčení Segway na celý den, či víkend šestá osoba ve skupině má půjčovné zcela zdarma.

Nabídka půjčení pro firmu:

Chcete odměnit Vaše pracovníky něčím jiným, než penězi a reklamním zbožím? Kontaktujte nás a vymyslíme vhodnou odměnu, šitou na míru právě pro Vaše zaměstnance a kolegy. Nabízíme Vám jedinečný zážitek na strojích Segway pro Vaše firemní akcičky. Jsme schopni též podpořit Vaší reklamní kampaň na těchto nepřehlednutelných strojích.

Dárkový kupón na Segway:

Vyberte v ceníku Vámi požadovanou službu a termín konání. Kontaktujte nás a my Vám vytvoříme individuální dárkový kupón k narozeninám, výročím, svatbám, či k jiným příležitostem.

Reklama na Segway

Nabízíme spolupráci v oblasti reklamy – a to sice prostřednictvím reklamních ploch na segway, které nelze přehlédnout. Nabízíme několik typů shildů.

V případě spolupráce tohoto typu upřednostňujeme osobní jednání a jsme schopni udělat reklamu dle vašich nároků a požadavků.

Pro rezervaci nebo informace nás můžete kontaktovat na:
ČeskyEnglish +420 775 004 078                Deutsch +420 725 006 800
русский +420 725 405 615                  E-mail: info@ecotours.cz

Autorizovaná půjčovna osobních transportérů Segway. Poskytovatel zajišťuje služby dle předepsaného standardu s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Nezaměňovat s neautorizovanými subjekty.

Nabídka půjčovny segway

Půjčovna dvoukolek SEGWAY X2, I2

Děkujeme, že jste vstoupili do kontaktu s naší půjčovnou segway. Naše půjčovna segway, která má již pětiletou tradici, Vám nově nabízí oba typy segway, tedy segway X2 terénní a segway I2 městský. Naše půjčovna nabízí své služby, jak pro zájemce o průvodcované vyjížďky Prahou na segway, tak pro outdoorové, teambuildingové, incomingové společnosti kdekoli po celém území České Republiky.

Segway je jedinečná a oblíbená dvoukolka. Jízda na segway je intuitivní a velice snadná, zvládne ji opravdu každý klient. Přijďte si k nám do naší půjčovny segway vyzkoušet tento nadčasový dopravní prostředek.

Kontaktní údaje - SEGWAY PRAHA

Provozovna
Hotel Grandior
Na Florenci 1412/29
Praha 1
info@ecotours.cz

Pro rychlou komunikaci, či rezervaci nám pište Vaše dotazy na:

info@ecotours.cz
info@pujcovna-segway.cz

Copyright © 2010 - 2024 Super Segway Tours, webdesign by web-evolution

katalog katalog odkazů Website Analysis BezpečnýNET VproV s.r.o. - Deutsch VproV s.r.o. - Pусский VproV s.r.o. - Français VproV s.r.o. - Espanol VproV s.r.o. - Italiano VproV s.r.o. - Slovensky VproV s.r.o. - Polski