Vybrali jsme pro Vás nejkrásnější a nejvýhodnější trasy vyjížděk na segway.

Vyjíždky Segway Prague Vyjíždky Segway Prague

Aktuality

Praha a nevšední zážitek!


18.4.2018

Pokud se řadíte mezi ty, kteří ještě stále nezkusili tento stroj, máte nejvyšší čas. Segway je jednoduchý stroj založený na principu balancování s vlastním tělem. Chcete jet dopředu? Předkloňte se. Zní to jednoduše? Ano, je to jednoduché!
 
 Segway vyjížďka je téměř pro každého nová zkušenost. Je to skutečně nevšední zážitek, který můžete spojit s poznáním krásných parků v Praze.
 
 Těšíme se na Vás!
 
 Váš team Ecotours.


Více informací

Jsme nejlepší segway společností v Praze

18.3.2018

Nová sezóna Segway vyjížděk se nezadržitelně blíží a jako každý rok je potřeba vykročit pravou nohou. My jsme s našimi vyjížďkami ani v zimě nezaháleli a provedli jsme po Praze úctyhodné množství Segway nadšenců.

Více informací


Autorizovaná půjčovna osobních transportérů Segway. Poskytovatel zajišťuje služby dle předepsaného standardu s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Nezaměňovat s neautorizovanými subjekty.

Nabídka půjčovny segway

Půjčovna dvoukolek SEGWAY X2, I2

Děkujeme, že jste vstoupili do kontaktu s naší půjčovnou segway. Naše půjčovna segway, která má již pětiletou tradici, Vám nově nabízí oba typy segway, tedy segway X2 terénní a segway I2 městský. Naše půjčovna nabízí své služby, jak pro zájemce o průvodcované vyjížďky Prahou na segway, tak pro outdoorové, teambuildingové, incomingové společnosti kdekoli po celém území České Republiky.

Segway je jedinečná a oblíbená dvoukolka. Jízda na segway je intuitivní a velice snadná, zvládne ji opravdu každý klient. Přijďte si k nám do naší půjčovny segway vyzkoušet tento nadčasový dopravní prostředek.

Kontaktní údaje - SEGWAY PRAHA

Provozovna
Hotel Intercontinental
Pařížská 30
konec Pařížské ulice
Praha 1
info@ecotours.cz

GPS: 50°5'28.997"N, 14°25'5.959"E

Pro rychlou komunikaci, či rezervaci nám pište Vaše dotazy na:

info@ecotours.cz
info@pujcovna-segway.cz

Copyright © 2010 - 2018 Super Segway Tours, webdesign by web-evolution

katalog katalog odkazů Website Analysis BezpečnýNET VproV s.r.o. - Deutsch VproV s.r.o. - Pусский VproV s.r.o. - Français VproV s.r.o. - Espanol VproV s.r.o. - Italiano VproV s.r.o. - Slovensky VproV s.r.o. - Polski
Prague’s Online Booking Service & Ticket Centre!