Průvodcované trasy pro Segway v Praze

VÝUKOVÁ TRASA NA SEGWAY

30 minut

Přijďte si v Praze vyzkoušet stroj segway. Naučíme Vás segway ovládnout a vezmeme Vás na krátkou vyjížďku podél řeky Vltavy.

Trasa 1 30 minut VÝUKOVÁ TRASA NA SEGWAY

Projížďky na Segway po Praze

od 480 Kč
Rezervovat nyní

NA PRAŽSKÝ HRAD NA SEGWAY

90 minut

Nenechte si ujít jedinečnou vyjížďku na segway. Během hodiny uvidíte Karlův most, Rudolfínum i nádherný Pražský hrad , aniž by jste udělali jediný krok. Nebudete se mačkat v přeplněné tramvaji 22 ani šlapat 2 hodiny do kopce - prostě pojedete s námi na segway.

Trasa 2 90 minut NA PRAŽSKÝ HRAD NA SEGWAY

Projížďky na Segway po Praze

od 960 Kč
Rezervovat nyní

ROMANTIKA NA SEGWAY

60 minut

Nenechte si ujít jedinečnou vyjížďku na segway kolem řeky Vltavy, kde je možno vidět Národní divadlo, Staroměstský orloj i Národní divadlo. Praha je jedno z nejromantičtějších míst v Evropě ve dne, ale nejkrásnější je pak ve večerních hodinách, kdy můžete obdivovat její osvětlené památky a zažít neopakovatelný romantický večer.

Trasa 4 60 minut ROMANTIKA NA SEGWAY

Projížďky na Segway po Praze

od 800 Kč
Rezervovat nyní

VYHLÍDKOVÝ OKRUH NA SEGWAY

120 minut

Projeďte se na segway pořádně a nemine Vás krom hlavních památek jako jsou : Pražský hrad, Rudolfinum, Karlův most, Národní divadlo i park Petřín, kde můžete stroj segway důkladně vyzkoušet. Dostanete se s námi do přírody v samém centru Prahy. Park Petřín Vám nabídne jedinečné výhledy na Prahu.

Trasa 3 120 minut VYHLÍDKOVÝ OKRUH NA SEGWAY

Projížďky na Segway po Praze

od 1200 Kč
Rezervovat nyní

XXL PRAŽSKÝ OKRUH NA SEGWAY

180 minut

Pokud se chcete pořádně projet na segway a vidět Prahu z těch nejzajímavějším míst, pak je to vyjížďka právě pro Vás. Samozřejmě, že Vás na trase čeká spoustu nádherných památek, jako je : Karlův most, Staroměstský orloj, Národní divadlo i Pražský hrad. Projíždíme ale i nádhernými parky Petřín a Letná , ze kterých uděláte ty nejhezčí snímky města Prahy.

Trasa 5 180 minut XXL PRAŽSKÝ OKRUH NA SEGWAY

Projížďky na Segway po Praze

od 1920 Kč
Rezervovat nyní

Po dohodě jsme pro Vás schopni připravit trasu individuální, zcela dle Vašich požadavků a představ.
Tedy není problém realizovat trasu, či výpůjčku na delší časový úsek, než jsou 3 hodiny, nebo vytvořit trasu dle Vašich představ.

Pro rezervaci nebo informace nás můžete kontaktovat na:
ČeskyEnglish +420 775 004 078                Deutsch +420 725 006 800
русский +420 725 405 615                  E-mail: info@ecotours.cz

Půjčovna dvoukolek SEGWAY X2, I2

Děkujeme, že jste vstoupili do kontaktu s naší půjčovnou segway. Naše půjčovna segway, která má již pětiletou tradici, Vám nově nabízí oba typy segway, tedy segway X2 terénní a segway I2 městský. Naše půjčovna nabízí své služby, jak pro zájemce o průvodcované vyjížďky Prahou na segway, tak pro outdoorové, teambuildingové, incomingové společnosti kdekoli po celém území České Republiky.

Segway je jedinečná a oblíbená dvoukolka. Jízda na segway je intuitivní a velice snadná, zvládne ji opravdu každý klient. Přijďte si k nám do naší půjčovny segway vyzkoušet tento nadčasový dopravní prostředek.

Kontaktní údaje - SEGWAY PRAHA

Provozovna
Hotel Grandior
Na Florenci 1412/29
Praha 1
info@ecotours.cz

Pro rychlou komunikaci, či rezervaci nám pište Vaše dotazy na:

info@ecotours.cz
info@pujcovna-segway.cz

Copyright © 2010 - 2024 Super Segway Tours, webdesign by web-evolution

katalog katalog odkazů Website Analysis BezpečnýNET VproV s.r.o. - Deutsch VproV s.r.o. - Pусский VproV s.r.o. - Français VproV s.r.o. - Espanol VproV s.r.o. - Italiano VproV s.r.o. - Slovensky VproV s.r.o. - Polski