Navrhněte si svojí firemní, incomingovou, nebo společenskou
segway akci v Praze, nebo jinde v České Republice dle Vašich představ. Orientační cenu si můžete vypočítat z tabulky níže, nebo jednoduše vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat do 24 hodin s nabídkou na klíč.

60 minut800 Kč
120 minut1 600 Kč
180 minut2 400 Kč
240 minut3 200 Kč
300 minut4 000 Kč
1 den4 500 Kč

Uvedené ceny jsou vč. DPH
(cena nezahrnuje dopravu a práci instruktora mimo náš meeting point na Zátopkově 2)

Rychlý dotaz


Datum Vaší akce od: *   do: 

Čas Vaší akce od:   do: 

Místo akce (město): vypočti vzdálenost od provozovny

Počet osob, které chcete svézt: *

Představa o programu akce:
(realizace slalomu mezi kužely, vyjížďka v místě akce, prohlídka města Prahy, atd.....)

Jazyková vybavenost instruktora:

Jméno kontaktní osoby, firma: *

Telefon: *

E-mail: *

Jak jste se o nás dozvěděli?:
( z internetu - seznam.cz, od známých, z letáčků, ...)

Souhlasím s občasným zasíláním aktualit.

* Povinné položky formuláře.Proč právě my

  • 9 let zkušeností
  • jsme nejlépe hodnocená česká společnost v outdoorových aktivitách na Tripadvisor.com
  • nabízíme oba typy strojů (silniční i terénní)
  • připravíme pro Vás aktivitu na míru
  • nejlépe hodnocený personál
  • garance kvality a bezpečnosti
  • nejvíce strojů segway v ČR

Chcete odměnit Vaše zaměstnance, partnery, nebo rodinu něčím jiným, než penězi či běžnými dárky ? Kontaktujte nás a vymyslíme vhodnou odměnu, ve formě akce na segway, připravenou na míru.

Nabízíme Vám jedinečný zážitek na dvoukolkách Segway. Na těchto nepřehlédnutelných dvoukolkách segway jsme schopní podpořit Vaší reklamní kampaň.

firemní akce půjčovna segway
firemní akce půjčovna segway

9.9.2021
Nové firemní zážitky

Drazí příznivci vozítek segway,

prázdninové období máme úspěšně za sebou, věřím že jste všichni stihli zažít to, co jste si naplánovali. I když konec prázdnin znamená pro většinu pokračování v pracovních povinnostech, neměla by se opomenout důležitost firemních akcí a společných firemních aktivit, kde se kolektiv sblíží nejvíce.

Právě proto jsme pro Vás připravili už několik akcí po celé České Republice (např.: Josefův důl, ve městě Cheb, u vesničky nedaleko Olomouce a samozřejmě i v Praze), kde se všichni účastnící ve skvělém rozpoložení mohli předvést a vyzkoušet si jízdu na segway.

Novinkou je aktualizovaný ceník firemních a incommingových akcí, který můžete naleznout na odkaze: https://www.pujcovna-segway.cz/cz/firemni-akce/

Více informací

firemní akce půjčovna segway

17.2.2018
FIREMNÍ SEGWAY

Hledáte netradiční zážitek pro své kolegy? Chcete stmelit atmosféru při jedinečném zážitku? Segway program je pro vás to pravé!

V pořádání teambuilding akcí máme již několikaletou tradici a pro některé klienty pořádáme akce dokonce několikrát do roka.
Napište nám vaší představu a podle toho připravíme program přesně podle vašich požadavků. Pro klienty připravíme jízdu na segway typu i2 nebo terénního x2, dále se můžete těšit na dovednostní jízdu nebo na příklad slalom na čas. Každý bude před jízdou náležitě proškolen naším instruktorem a dostane helmu.

Kontaktujte nás a užijte si váš firemní den!

Více informací

firemní akce půjčovna segway

21.12.2017
Firemní akce Autodrom Sosnová

Náš segway tým zavítal na začátku prosince do České Lípy a podílel se na zábavném dni v areálu Autodromu Sosnová.

Více informací

firemní akce půjčovna segway

27.9.2016
Segway akce 26.9.2016

Firemní segway akce konaná v matičce Praze. 30 studentů z Německa přijelo k nám do Prahy na segway. Mladým nadaným studentům se odreagování od učiva velice zalíbilo.

Více informací

firemní akce půjčovna segway

20.9.2016
Natáčení na Ladronce

Den s Českou televizí na natáčení v parku Ladronka. Byli jsme pozváni na natáčení seriálu, kde si segway zahrála po boku Radima Fialy a dalších.

Více informací

firemní akce půjčovna segway

19.8.2016
Segway akce 15.8.2016

Milovníci vozítek segway,

děkujeme za Vaši důvěru ve vybrání naší společnosti při pořádání nejrůznějších oslav, večírků. Ceníme si toho, že můžeme být vaši pořadatelé.

Podobně využila naše segway vozítka i zákaznice Jana, které jsme oživili její narozeninovou oslavu. Sešlo se celkem 45 lidí a všichni do jednoho si to náramně užili.

Více informací

firemní akce půjčovna segway

17.8.2016
Firemní akce na segway

Na segway ne jen Prahou!

Uspořádali jsme firemní akci pro 55 osob kousek od Prahy ve Středních Čechách. Nejmenovaná firma si nás objednala do svého areálu ve Středních Čechách, kde jsme pro ně uspořádali časovaný slalom a zpříjemnili jim tak nepracovní odpoledne.

Více informací

firemní akce půjčovna segway

15.8.2016
Firemní akce tentokráte v Jižních Čechách

Znovu jsme se vydali na firemní akci tentokráte do Jižních Čech. Pohybovali jsme se po lesní stezce, na které jsme si užili plno zábavy. Naše terénní segway stroje s označením X2 zvládnou i náročnější trasu.

Více informací

firemní akce půjčovna segway
firemní akce půjčovna segway

9.6.2016
Děkujeme Vám !

Drazí příznivci moderní a ekologické formy mobility,

dovolte mi poděkovat Vám, že zejména díky Vašim pozitivním reakcím jsme byli schopní provozovat služby segway a aktivity s nimi spojené již 7 let. O kvalitě naších služeb vypovídá zejména naše první pozice v outdoorových aktivitách na světoznámém portále Tripadvisor.com.

Důvodem úspěchu je zejména mladí, pečlivý a přátelský personál a zároveň profesionální přístup k této aktivitě. Jsme schopní Vám zajistit dopravu strojů po celé České republice, nastavit aktivitu segway na míru a přizpůsobit se Vaším přáním. Naším cílem je zejména spokojenost a bezpečnost klientů.

Více informací

firemní akce půjčovna segway
firemní akce půjčovna segway

19.10.2015
Segway akce 2.10.2015

Vážení a milí příznivci vozítek segway,

jsme rádi, že se obracíte na naší půjčovnu segway s poptávku uspořádání oslav a netradičních zážitků. Velice si vážíme toho, že můžeme být součástí Vašich oslav.

Přesně tímto způsobem využila naše služby dne 2.10 i klientka Helena, která pro svojí skupinku 20 lidí, z toho 12 dětí připravila hru s historickýma postavama.

Více informací

firemní akce půjčovna segway
firemní akce půjčovna segway

8.9.2015
Segway pro každou příležitost !

Vážení a milí příznivci segway,

jsme velice rádi, že využívate služby naší půjčovny segway a to opravdu k různým aktivitám. Zapezpečujeme pro Vás teambuildingové a incomingové akce, připravujeme pro Vás soutěže na firemních akcích, pomáháme zviditelnit Váš produkt, nebo tým promotérů a nebo prostě a jednoduše děláme překvapení ve formě volných jízd na Vaších oslavách a to již víc než 6 let.

Naše půjčovna segway byla opět přítomná a poslední zmíněné příležitosti - soukromá oslava narozenin, kde si všichni segway vyzkoušeli a ohromě se pobavili. Máme velikou radost z toho, že můžeme být součástí Vašich oslav a ještě víc nás těší, když naší práci ohodnotíte stejně, jako klient níže:

Dobrý den pane Dravecký,
chtěli bychom jen poděkovat za dnešek, akce se povedla na výbornou, oslavenkyně měla z tohoto překvapení velkou radost a ostatní též :-). Zvláštní díky i instruktorovi, byl super a moc příjemný!

Přeji pěkný den,

Petra K.

Více informací

firemní akce půjčovna segway
firemní akce půjčovna segway

23.2.2015
Segway akce 19.2.2015

Krásný den z ECOTOURS,

dne 19.2. 2015 jsme zajistili SEGWAY akci, které se zúčastnilo 30 lidí ve věkovém rozmezí 30 až 65 let.

Klientům jsme zajistili přesun z pracovního jednání, které se konalo v Libni, na večeři u Karlova mostu. Přesun probíhal ve večerních hodinách, proto jsme mohli klientům nabídnou krásný pohled z Dvořákova nábřeží na romanticky osvětlenou Prahu. Pohled na Strakovu akademii, Pražský hrad a celou Malou stranu byl pro všechny zúčastněné nezapomenutelným.

Vzhledem k většímu počtu klientů jsme zúčastněné rozdělili do 4 menších skupinek, o které se starali naši zkušení průvodci Adam, Honza, Jan a Kristýna. Trénink i celá vyjížďka proběhli perfektně a na konci vyjížďky jsme se všichni mohli těšit z potěšených výrazů našich zákazníků.

I přes únorovou zimu jsme mohli našim klientům poskytnou nezapomenutelný zážitek a budeme se zde těšit na více takto povedených akcí.

Tým Ecotours

Více informací

firemní akce

20.1.2014
Segway akce 18.1.2014

Dobrý den,

dne 18.1. 2014 jsme zajistili akci ,které se zúčastnilo 42 lidí ve věkovém rozmezí 22 až 65 let.
Akce proběhla ve vnitřních prostorách sportovního areálu na tenisových kurtech s umělým povrchem, v době od 9:30 do 16:00.
Vzhledem k většímu počtu účastníků byli na místě naši dva zkušení instruktoři, kteří během celé akce,v četně tréninku, se starali a dohlíželi na klienty.
Byla zajištěna i záchrana služba, která však vzhledem k rozvážnosti klientů nebyla zapotřebí a akce dopadla na výbornou.

Více informací

firemní akce

19.1.2014
Firemní akce na SEGWAY in door na tenisových kurtech

Dobrý den všem příznivcům firemních akcí a milovníkům SEGWAY zvláště.

Dne 18.1. 2014 jsme měli tu čest zajišťovat akci na segway ,které se zúčastnilo 42 lidí ve věkovém rozmezí 22 až 65 let.
Akce proběhla ve vnitřních prostorách sportovního areálu na tenisových kurtech nedaleko od Prahy s umělým povrchem a trvala pro velký zájem všech zúčastněných déle jak 6 hodin. Všechny zúčastněné jsme naučili na segway jezdit a bezpečně jej ovládat. Každý ze zákazníků absolvoval měřený slalom právě na tomto jedinečném vozítku segway.

Vzhledem k většímu počtu účastníků byli na místě naši dva zkušení instruktoři, kteří jsou zároveň i členy
záchranné služby....nic nenecháváme náhodě. Zákazníci i zadavatelé byli moc spokojeni a vzhledem k zajištění maximální možné bezpečnosti a disciplinovanosti zákazníků všichni ukončili akci nadšeni a bez pádu stejně,
jako u všech akcí, které zajišťujeme pro firmy, rodiny, sportovní oddíly a jiné partičky nadšenců.


Těšíme se na další poptávky po firemních akcích na segway a na jejich samotnou realizaci.
Neváhejte nás kontaktovat emailem, telefonicky, nebo přímo v naší kanceláři v hotelu Intercontinental.

Více informací

firemní akce

10.1.2014
Firemní segway akce !!!

Vážení a milí příznivci vozítek segway,

rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za veškerou spolupráci za rok 2013 a dále pak pro ty, které by snad ještě nevěděli jak se dá segway firemní akce využít, krátký popis této jedinečné aktivity.

Firma segway rent působí na trhu více než 5 let a během této doby jsme nasbírali mnohé zkušenosti. Každá táto zkušenost nám pomohla opět vylepšit naše služby alespoň o malý kousíček. Výsledkem jsou 100% prováděné segway aktivity ( slalom, vyjížďky po celé ČR a zejména vyjížďky po Praze )

V celém článku se dočtete o akci, jak probíhá od začátku až po konec samotný.

Více informací

firemní akce půjčovna segway
firemní akce půjčovna segway

31.1.2011
Firemní akce 16. 1. 2011

Tohoto nedělního dne se nám povedlo zorganizovat poměrně velkou akci pro francouzské turisty, kteří v hojném počtu okupovali hotel Intercontinental. Neměli jsme je tedy daleko. Byli moc šikovní a skupinky, které čítaly 23 segwayů včetně instruktorů se proháněly Prahou zhruba 5 hodin. Frantíci byli moc spokojeni a šefíci si u nás objednali ještě privátní tour po centru Prahy jako přídavek.Svezli jsme celkem 60 spokojených lidiček, kteří se s námi podívali na Staromák, Pražský hrad a historické centrum Prahy. Dostali i odborný výklad o historii od zkušených průvodkyň ve francouzském jazyce.Pokud by jste měli návštěvu ze zahraničí a chtěli jí ukázat Prahu tak trochu jinak, tak je SEGWAY ta nejlepší cesta...Váš SEGWAY TEAM: Michal, Honza, Ondřej a Pavel

Více informací

firemní akce půjčovna segway

12.11.2010
KUPTE SVÝM ZAMĚSTNANCUM VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ KUPONY

Přeji krásný den všem příznivcům našeho webu, Prahy a SEGWAY. Nyní máte jedinečnou příležitost nakoupit dárkové kupóny pro své zaměstnance a kolegy za stávající příznivé ceny. Určitě jsou mezi Vámi pozorní šéfíčci, kteří již nakupují pro své zaměstnance vánoční dárky, nebo přemýšlí jak je odměnit....
Kolikrát vlastně člověk přemýšlí, co koupit :-)??? Připravili jsme pro Vás speciální nabídku - slevu 25% na dárkové kupóny s platností do 31. 3. 2011. Klasické dárkové kupóny pak mají platnost do 1. 6. 2011 a ty jsou za stávající ceny z ceníku.
Jak to vlastně u nás funguje:
a) vyplníte si v naší záložce krátký formulář: www.pujcovna-segway.cz/cz/darkovy-kupon/

b) připravený a zatavený dárkový kupón dorazí na Vámi zadanou adresu Českou poštou na dobírku do 3 prac. dnů. Budete platit pouze cenu vyjížďky.

c) obdarovaný si sám určí den a hodinu, kdy s námi bude chtít vyrazit na vyjížďku a z tepla domova si tento údaj může zadat v záložce rezervace na našem webu ( tyto informace jsou samozřejmě i na dárkovém kupónu) - www.pujcovna-segway.cz/cz/rezervace/

d) pokud chcete zlevněný dárkový kupón napište do kolonky pro koho dárkový kupón chcete i datum 31. 3. 2011 - DOSTANETE 25% SLEVU O PROTI CENÍKU.

e) pokud objednáte dárkové kupóny v celkové hodnotě přesahující částku Kč 50 000,- dostanete od nás 10% slevu.

Těšíme se na Vaše objednávky.

Vaši instruktoři : Honza, Michal, Ondřej a Pavel

Více informací

firemní akce půjčovna segway

6.7.2010
Doprovodná akce SEGWAY GOLF CIHELNY

Přejeme krásný den všem návštěvníkům našeho - Vašeho webu - pujcovna-segway.cz.
Zase po roce nás potěšila příjemná Segway - akce v krásném prostředí golfového hřiště Cihelny.
Dělali jsme zde doprovodný program pro manželky a dětizny golfových hráčů významných jmen a nízkých hendikepů. Praha nás sice nepřestala bavit, ale byli jsme rádi, že se naše oči budou popásat v zeleném ráji lesů a přísně upravených greenů. Kdyby byl náhodou někdo z našich čtenářů tohoto článku majitelem golfového hřiště - neváhejte nás kontaktovat. Máme totiž GOLF rádi skoro tak jako SEGWAY samotný.

Pro naše stroje typu X2 totiž i čerstvě zavlažený trávník nebyl žádný problém. Ani náhodou se nám nestalo, že by někomu podjelo kolo, nebo že by na SEGWAY X2 snad někdo spadl. Všichni se ladně proháněly mezi kužely jako ostřílení jezdci. Také se jednalo o slušné lidi z golfových rodin, kteří mají rychlost a luxus na denním pořádku..........Pár vybraných rodinek letos přiletělo i vrtulníky. Vždyť není čas ztrácet čas.......

Budme se tedy těšit na golfové , vůbec i na firemní akce - hlavně pak na jízdu na Segway s Vámi.
Pokud Vás napadne možná spolupráce volejte na 725006900, nebo 725006800, nebo nám pošlete e-mailem Vaší představu na info@pujcovna-segway.cz

Mějte se fajn a přijďte se svézt do naší půjčovny segway Praha 1 k hotelu Intercontinental

Vaši instruktoři firemních akcí: Michal a Honza

Více informací

firemní akce půjčovna segway

2.5.2010
Pro firemní partnery!!!!!

Přejeme krásný den všem firemním partnerům,
víme že kvalita našich služeb a typ našich strojů určitě předčí naši konkurenci a to především na mimopražských akcích, kde se dá využít potenciál našich teréních strojů. Vnímejte rozdíl mezi stroji SEGWAY a zaplaťte si kvalitu a exklusivitu teréních strojů X2 a našich připravených a pracovitých instruktorů.
Větší firemní akce v Praze samozřejmě pro nás není žádný problém, hlavně když chcete startovat v samotném centru Prahy - sídlíme na konci Pařížské ulice a spolupracujeme z hotelem INTERCONTINENTAL, kde se nachází i naše sídlo. Samozřejmě, že cenou dokážeme konkurovat všem půjčovnám z Prahy a ČR.
Vaše nabídky na spolupráci nám zasílejte na info@pujcovna-segway.cz, nebo voljte na 725 00 69 00 / Michal Vylít - jednatel společnosti/

Více informací

firemní akce půjčovna segway
firemní akce půjčovna segway

3.1.2010
Firemní akce na segwayi

Nabízíme firmám pro jejich aktivity v průběhu celého roku podpůrné zábavné programy na nejnovějších strojích X2, které jako jediné dokáží zvládnout jakýkoli terén. Dopřejte svým lidem jedinečný pohled na Svět, tak jak jej ještě určitě neznají. Děláme doprovodné programy i konkrétně cílené vyjížďky. Můžeme naší spolupráci nastavit podle Vašich potřeb.

Kompletní zajištění programu na Segwayi sestávající se z následujících částí:
• Bezpečnostní proškolení všech jednotlivců
• Výuka řízení Segway X2
• Dohled nad plynulým průběhem akce
• Organizace celé akce

Těšíme se na spolupráci s Vámi. Vaši instruktoři: Honza a Michal
PS: Přidáváme i pár fotek z naší akce pro firmu ERPET, která pořádala golfový turnaj v Cihelnách - nedaleko Karlových Varů, kde jsme měli nastarosti doprovodný program... Příští rok jedem znovu a pevně doufáme, že svezem i Jirku Macháčka ....

Více informací

Pro rezervaci nebo informace nás můžete kontaktovat na:
ČeskyEnglish +420 775 004 078                Deutsch +420 725 006 800
русский +420 725 405 615                  E-mail: info@ecotours.cz

Autorizovaná půjčovna osobních transportérů Segway. Poskytovatel zajišťuje služby dle předepsaného standardu s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Nezaměňovat s neautorizovanými subjekty.

Nabídka půjčovny segway

Půjčovna dvoukolek SEGWAY X2, I2

Děkujeme, že jste vstoupili do kontaktu s naší půjčovnou segway. Naše půjčovna segway, která má již pětiletou tradici, Vám nově nabízí oba typy segway, tedy segway X2 terénní a segway I2 městský. Naše půjčovna nabízí své služby, jak pro zájemce o průvodcované vyjížďky Prahou na segway, tak pro outdoorové, teambuildingové, incomingové společnosti kdekoli po celém území České Republiky.

Segway je jedinečná a oblíbená dvoukolka. Jízda na segway je intuitivní a velice snadná, zvládne ji opravdu každý klient. Přijďte si k nám do naší půjčovny segway vyzkoušet tento nadčasový dopravní prostředek.

Kontaktní údaje - SEGWAY PRAHA

Provozovna
Hotel Grandior
Na Florenci 1412/29
Praha 1
info@ecotours.cz

Pro rychlou komunikaci, či rezervaci nám pište Vaše dotazy na:

info@ecotours.cz
info@pujcovna-segway.cz

Copyright © 2010 - 2024 Super Segway Tours, webdesign by web-evolution

katalog katalog odkazů Website Analysis BezpečnýNET VproV s.r.o. - Deutsch VproV s.r.o. - Pусский VproV s.r.o. - Français VproV s.r.o. - Espanol VproV s.r.o. - Italiano VproV s.r.o. - Slovensky VproV s.r.o. - Polski