Aktuality

30.3.2022 - Nejlepší čas na outdoorové aktivity v Praze !

   Drazí přátelé segwayů, elektrokol, kol a elektrokoloběžek, 


   po překonání obtížného období, jsme nesmírně šťastní, že právě i díky Vám, klientům, můžeme pokračovat v poskytování průvodcovaných vyjížděk a zábavných programů nejen v Praze. V začínajícím jarním období v roce jsme připraveni každému klientovi poskytnout služby a zážitky na vozítkách segway, elektrokoloběžkách, elektrokolech a kolech.

   Teplé jarní počasí a všechna krásná zákoutí Prahy, probouzející se po zimě, jsou to pravé pro dosažení toho nejlepšího zážitku. Chceme, aby jste si každou vyjížďku a aktivitu s naší společností maximálně užili, protože teprve poté, mají naše služby opravdový smysl.

O tom, jak naši klienti jsou spokojení se můžete přesvědčit například na portále Tripadvisor.com. Můžete se sami podívat na : https://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g274707-d2208387-Reviews-Ecotours_cz-Prague_Bohemia.html

   Tak krásně psané texty by stály za zmínku snad všechny, dovolte mi ale vybrat pouze pár titulků, aby jste si mohli sami představit, jak skvělé podmínky pro naše aktivity nyní v Praze panují, cituji: ,, Loved it! - Top value e-bike tour and a great way to get your bearings for a first time visitor to Prague. - Amazing sightseeing experience - The best activity to see Prague. '

   Každá jedna recenze nám dáva sílu a chuť pokračovat. Za 12 let naší existence si již třetím rokem obhajujeme 1 místo v kategorii : Outdoor aktivities. 

 

S pozdravem,

Team Ecotours.cz10.12.2021 - Dárkové poukazy segway

 

Drazí příznivci vozítek Segway,

 

jako každý rok jsme pro Vás připravili možnost zakoupení poukazu na segway vyjížďku, který je ideálním dárkem pro každého. Segway dárkový poukaz má platnost 7 měsíců, takže si můžete na objednání termínu počkat na počasí a podmínky ideální pro Vás. 

Naopak, tento dárek má spoustu výhod:

 

 1. obdarovaný si může rezervovat termín sám a operativně, rádi všem vyjdeme vstříc s ideálním časem začátku
 2. jsme ověřená firma, která působí na trhu od roku 2008
 3. v případě komplikací lze platnost poukazu I prodloužit
 4. vyzvednutí poukazu možné už v den objednání v Praze a okolí, nebo po uhrazení částky na b.ú., Vám pošleme dárkový kupón obratem na email, nebo do 3 pracovních dnů poštou na dobírku
 5. jedná se o venkovní aktivitu s minimálním počtem lidí, takže segway aktivitu lze bezpečně kdykoliv využít

 

Samozřejmostí jsou v ceně instruktáž a trénink jízdy na segway před začátkem vyjížďky, český mluvící průvodce a během trvání aktivity můžete parkovat na našem meeting pointu na adrese Zátopková 2.

 

Neváhejte a udělejte radost svým blízkým, kolegům a přátelům. Objednat můžete na emailu: info@pujcovna-segway.cz, tel. (+420) 775 004078, nebo na odkaze: https://www.pujcovna-segway.cz/cz/darkovy-kupon/

 

Těšíme se na Vás a přejeme Vám šťastné a veselé vánoční období

 21.4.2021 - Novinky půjčovny segway

Vážení příznivci vozítek Segway,

na úvod by jsme Vám všem rádi poděkovali za přízeň a doufáme, že navzdory přes rok trvající pandemii jste Vy i Vaší blízcí zdraví. Uvolnění pohybu osob mezi okresy bylo prvním pozitivním krokem a další snad na sebe nenechají čekat.

I v této době jsme vděční za to, že se naše služby rozhodli využít zejména čeští klienti a pro nás to byl jasný impulz k přípravě nových možností využití vozítek segway. Velké pozornosti se vozítku segway dostává v oblasti natáčení a filmu. Naše služby za posledních několik měsíců využili větší i menší produkce, ale i samotní kameramani. Důvodů, proč je segway při natáčení tak populární, je hned několik:

 - nenáročná a rychlá příprava (vozítko přiveze zkušený kolega, který jej připraví a poskytne potřebnou asistenci pro zajištění pohodlného natáčení)

 - vozítka segway jsou vzhledem k el. pohonu tiché a neruší tak natáčení

 - pohodlné ovládání na různých typu terénů (vhodné pro pohyblivé záběry od 0,1 km/h - 15 km/h

 - lze pořídit záběry v rozsahu do 15 km na jedno vozítko

 - vozítko segway lze upravit tak, aby bylo ovladatelné pouze koleny a ruce může mít kameraman volné pro natáčení

 - možnost dopravy vozítek segway kamkoliv v ČR

Samozřejmostí je osobní přístup a detailní domluva každé jednotlivé objednávky tak, aby byl náš klient 100% spokojení. Natáčení nemusí být pouze komerční, rádi pro Vás připravíme zážitek spojený s vyjížďkou segway ve Vašem okolí a náš kolega pro Vás natočí a nafotí nezapomenutelné zážitky.

V případě zájmu o půjčení segway nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na tel. čísle +420 775 004 078, emailem info@pujcovna-segway.cz, nebo přímo vyplněním formuláře, či rychlého dotazu na našich stránkách: zde

Těšíme se na Vás.

Váš tým půjčovna-segway.cz     17.4.2020 - Zlevněné segway vjyížďky

Drazí příznivci venkovních aktivit,

Nyní máme možnost spolu zažít Prahu takovou, jakou ji už mnoho a mnoho let nikdo z nás neviděl. Máme na mysli Prahu bez davů turistů, která je nyní mnohem klidnější, vzdušnější a zkrátka hezčí.  A je docela pravděpodobné, že další desetiletí se taková příležitost již opakovat nebude.

Tam, kde jste ještě před pár měsíci museli uhýbat hloučkům, lidí se nyní můžete zhluboka nadechnout a obdivovat architekturu a přírodu našeho hlavního města.

Díky tomu, jaké uvolnění aktuální situace přináší, Vám budeme moci ušít projížďku zcela podle Vašich představ - beze shonu a v denní dobu, která se Vám bude hodit, a do lokalit, které se budou líbit Vám. Vše v klidu předem připravíme a projednáme, abyste viděli a zažili to, co sami chcete. Jen pro příklad Vás můžeme vzít do klášterů na Praze 6, kde se v malých pivovarech vaří pivo již déle, než 1000 let. Nebo vidět klidnou a zelenou vilovou čtvrť Smíchova s třešničkou na dortu v podobě panoramatické vyhlídky z parku Sacre Coeur.

Nyní můžete využít naše akční ceny privátních a skupinových vyjížděk:

    - v malé skupině do 9 osob se začátkem v úterý a pátek od 18:00 (stihnete vyřídit všechny povinnosti) nebo sobota a neděle v 10:00 a 13:30

    Cena skupinové vyjížďky: 120 minut / 500,- Kč = 1 osoba / sleva 59% / původní cena 1.200,- Kč / 1 os.

    - privátní vyjížďka ve Vámi zvolený den a čas a průvodcem pouze pro Vaší skupinu

    Cena privátní vyjížďky: 120 minut / 700,- Kč = 1 osoba / sleva 65% / původní cena 2000,- Kč / 1os.


Jediné, co musíte udělat, je zavolat nám na +420 775 004 078, nebo napsat na WhatsApp, případně náš email info@ecotours.cz.

Aby byl Váš zážitek naprosto bezpečný, přijímáme následující opatření:
- desinfekce rukojetí Segway, jednorázové vložky do helem (můžete si přinést i vlastní helmu na kolo)

- malé skupinky do 9 osob

- trasy vedené místy s minimálním množstvím kolemjdoucích

- průvodce respektující hygienická opatření: rouška, bezpečný odstup

- všichni klienti budou povinní zajistit vlastní zakrytí obličeje rouškou po celou dobu aktivity

Za dodržování všech pravidel předem děkujeme.

 

 

Těšíme se na Vás a klidné dny a pevné zdraví přeje,
celý tým Ecotours.cz24.10.2019 - Hall of Fame 2019 - ocenění TripAdvisor.com

Vážení příznivci ekologických vozítek segway,


Naše společnost funguje již od roku 2008 a spokojenost klientů byla u naší společnosti vždy na prvním místě. Díky tomu se naše půjčovna Segway v Praze stala jednou z nejvyhledávanějších.

Poskytujeme jak vyhlídkové tůry po pražských památkách, tak privátní akce pro větší i menší společnosti, vždy připravené dle přání a potřebám klienta.

Jelikož se naše společnost roste díky Vám, naším klientům a světoznámému portálu TripAdvisoru, rádi pro Vás zajistíme jakýkoliv počet vozítek Segway na akce,na libovolném místě v České Republice.

Naši tým průvodců má letité zkušenosti a I nadále dbáme na jejich neustálé zlepšování a pozitivní motivaci.

Zpětná vazba klientů je pro nás velmi důležitá a uděláme maximum pro spokojenost našich zákazníků. O tom vypovídá I následující zpráva a s radostí Vám můžeme oznámit oficiální potvrzení obhajoby síně slávy portálu TripAdvisor I pro rok 2019:


ZAŘÍZENÍ Ecotours získaly certifikát VÝJIMEČNOSTI TripAdvisor ZA ROK 2019


Praha, Česká Republika 15.10.2019 Ecotours dnes oznámilo, že získalo Certifikát výjimečnosti od společnosti TripAdvisor®. Toto ocenění se uděluje už devátý rok jako uznání zařízením, které jsou konzistentně výborné - a dostávali za loni skvělé recenze od cestovatelů na TripAdvisor. Mezi zařízení oceněné Certifikátem výjimečnosti patří restaurace, ubytování a atrakce na celém světě, které nepřetržitě poskytují kvalitní služby pro zákazníky.


"TripAdvisor s potěšením oznamuje jména držitelů Certifikátu výjimečnosti za rok 2019. Ten už téměř desetiletí slaví zařízení, která konzistentně dostávají pozitivní hodnocení od cestovatelů a hosty na největším cestovatelském portálu na světě," říká Neela Palová, viceprezidentka pro oblast značky ze společnosti TripAdvisor. "Toto ocenění nám umožňuje veřejně ocenit zařízení, které aktivně zohledňují zpětnou vazbu od zákazníků a pomáháme tak cestovatelům si s důvěrou zvolit místa na stravování, ubytování a přezkoumání s nejlepšími recenzemi."


Certifikát výjimečnosti zohledňuje kvalitu, množství a aktuálnost recenzí, které odeslaly cestovatelé na TripAdvisor během 12 měsíců. Kvalifikují se pouze zařízení, která si na TripAdvisor udržují bublinové hodnocení minimálně čtyři z pěti bodů, získali stanovený minimální počet recenzí a na TripAdvisor mají vytvořen profil alespoň 12 měsíců.16.8.2019 - Nová adresa provozovny!

Drazí přátelé Segway,

Prázdniny se pomalu a jistě chýlí ke konci a proto přinášíme pravidelné aktuality z naší půjčovny segway. I nadále pro Vás poskytujeme každodenní vyjížďky nejen na vozítkách segway, ale naše portfólio je rozšířené i o nabídku elektrických kol a klasických kol, nebo elektrických scootrů. Veškeré naše služby si můžete prohlédnou online na stránkách www.ecotours.cz, nebo přímo na adrese naší provozovny, kde Vás náš zkušený personál rád seznámí se všemi možnostmi.

Samozřejmě že i nadále zajišťujeme skupinové i privátní segway akce v Praze a to za každého počasí, společně se zkušeným týmem průvodců, kteří Vám představí jedinečné vozítka segway i jejich možnosti při vyjížďce.


Hlavní událost posledních týdnů byla změna adresy naší provozovny. Nyní nás naleznete každý den od 8:00 – 19:00 na adrese:

hotel Grandior (1. patro),

Na Florenci 1412/29.

V tomto moderním hotelu v centru Prahy jsme vybudovali zázemí pro naše vozítka a reprezentativní kancelář, takže doufáme, že vše povede k ještě větší spokojenosti klientů.

Pokud budete mít zájem kontaktujte nás:

na telefoním čísle: +420 775 004 078

na emailu: info@ecotours.cz.


Samozřejmostí naší společnosti je profesionální a osobní přístup ke všem Vaším přáním. Rádi pro Vás připravíme teambuildingový program na klíč, firemní akci, nebo vyjížďku pro Vaši rodinu či přátelé.

U nás si můžete zvolit kombinaci vozítek e-scooter, e-bike či bike se segway a to jak v privátní skupině ve flexibilních časech, nebo ve skupinové túře, kde se jistě seznámíte s novými lidmi.

Naše služby zároveň nejsou omezené pouze na Prahu, ale jsme schopní zajistit doprovodní program I v rámci celé České Republiky a to včetně dopravy, kombinaci vozítek a všemi náležitostmi potřebnými pro pohodlný a bezproblémový provoz.

Budeme se těšit na setkání s Vámi a přejeme Vám hezké letní dny.

S pozdravem,

Váš tým Ecotours.cz13.3.2019 - SPOLEČNOST ECOTOURS.CZ BYLO ZAŘAZENO DO „SÍNĚ SLÁVY“

SPOLEČNOST ECOTOURS.CZ BYLO ZAŘAZENO DO „SÍNĚ SLÁVY“ CERTIFIKÁTU VÝJIMEČNOSTI TRIPADVISORU ZA ROK 2018

Praha, Česká Republika – 28. leden 2019

Společnost Ecotours.cz oznámilo, že bylo zařazeno do „Síně slávy“ Certifikátu výjimečnosti od TripAdvisoru®, protože získalo Certifikát výjimečnosti od TripAdvisoru v průběhu pěti po sobě následujících let. Mezi oceněné Certifikátem výjimečnosti patří ubytování, restaurace a atrakce po celém světě, které zákazníkům trvale poskytují kvalitní zážitky. 


„TripAdvisor s radostí oznamuje jména členů síně slávy Certifikátu výjimečnosti za rok 2018, kteří dlouhodobě dosahují chválu a vysoká hodnocení od cestovatelů,“ sdělila Heather Leisman, viceprezidentka oddělení průmyslového marketingu TripAdvisoru. „Toto ocenění nám umožňuje veřejně vyznamenat podniky, které aktivně komunikují se zákazníky a na základě zpětné vazby pomáhají cestovatelům najít a s jistotou rezervovat dokonalou cestu.“ 

Certifikát výjimečnosti zohledňuje kvalitu, počet a aktuálnost recenzí zveřejněných cestovateli na TripAdvisoru v průběhu 12 měsíců. Certifikát mohou získat pouze podniky, jejichž celkové hodnocení s bublinkami na TripAdvisoru docílí alespoň čtyř z pěti bublinek, které mají minimální stanovený počet recenzí a jež mají na TripAdvisoru založený profil po dobu přinejmenším 12 měsíců.7.1.2019 - I po svátcích si užívejte zábavy !

Drazí Segway fanoušci,

 

Už je dávno po všech oslavách, ale přesto je pořád čas na zábavu! Následující týdny nám přinesou teplé počasí s teplotami nad nulou, takže si každý může užít chvilku čisté zábavy na Segway. Dokud se centrum Prahy nestane přístupnou zónou pro Segway, přesunuli jsme toury do nejbližšího možného areálu na Praze 6 a Praze 7. Ačkoli s nimi nejezdíme do centra města, máte přesto šanci vidět město z mnoha výhledů ve zmiňovaných areálech! Naše Segway toury jsme nyní více zaměřili na zábavné než na informativní toury!

 

Rádi vám však nabídneme 2 různé druhy tour s flexibilním začátkem. Jedna tour je na 1,5 hodiny kde získáte základní zkušenosti na Segway strojích - jistě a zábavně. Další možností je pak tour na 3 hodiny, kde prozkoumáte místní obytné areály, uvidíte úžasné výhledy a zažijete skvělou jízdu podél řeky.

Můžete si lehce zarezervovat vaší tour pro sebe či vaší rodinu nebo přátele na telefonním čísle: +420 775 004 078, nebo také na našich stránkách v rezervačním systému.

 

Náš tým je stále připravený vám pomoci s jakýmikoliv otázkami při najímání Segway

Nebojte se nás kdykoliv kontaktovat, jakoukoliv hodinu, kterýkoliv den v roce.

 

Váš Ecotours.cz tým16.11.2018 - Vánoční segway poukaz

Vážení návštěvníci,

nevíte čím vašim blízkým udělat radost na vánoce? Objednejte si u nás dárkový poukaz na vyjížďku po Praze s průvodcem na segway. Vyjížďku na segway pro vás připravíme jakýkoliv den v roce od rána od 8:00 do 19:00 večer, pokud si chce vychutnat noční Prahu. 

Naše vyjížďky na segway v Praze lze zakoupit buď jako skupinové, kde si můžete vybrat fixní čas začátku a délku vyjížďky 180, 120 a 90 minut, nebo jako privátní kde je čistě na Vás kdy vyjížďku pojedete. Součástí naší nabídky vyjížděk na segway je bezplatné vyzvednutí z hotelu kde bydlíte.

Pokud máte o dárkový poukaz zájem můžete ho zakoupit telefonicky na čísle +420775004078, osobně  v naší kanceláři v prostorách hotelu Intercontinental (Pařížská 30), emailem na adrese info@ecotours.cz, nebo  na stránce: https://www.pujcovna-segway.cz/cz/darkovy-kupon/

V případě zakoupení poukazu telefonicky nebo emailem vás budeme kontaktovat ohledně přesných podrobností. Domluvíme přesný termín vyjížďky, komu chcete vánoční segway poukaz věnovat, průvodce s jazykovým vybavením dle vašich preferencí a případný pick up z hotelu, který je zahrnut v ceně vánočního segway voucheru. Takto vyplnění a odsouhlasený dárkový poukaz zašleme na Vaši adresu přičemž poštovné je pro Vás zdarma.

Těšíme se na shledání s Vámi

 

Váš tým Ecotours.cz18.4.2018 - Praha a nevšední zážitek!


Pokud se řadíte mezi ty, kteří ještě stále nezkusili tento stroj, máte nejvyšší čas. Segway je jednoduchý stroj založený na principu balancování s vlastním tělem. Chcete jet dopředu? Předkloňte se. Zní to jednoduše? Ano, je to jednoduché!

 

Segway vyjížďka je téměř pro každého nová zkušenost. Je to skutečně nevšední zážitek, který můžete spojit s poznáním krásných parků v Praze.

 

Těšíme se na Vás!

 

Váš team Ecotours.18.3.2018 - Jsme nejlepší segway společností v Praze

Nová sezóna Segway vyjížděk se nezadržitelně blíží a jako každý rok je potřeba vykročit pravou nohou. My jsme s našimi vyjížďkami ani v zimě nezaháleli a provedli jsme po Praze úctyhodné množství Segway nadšenců. 

Sněhu nám letošní zima mnoho nepřinesla proto jsme si mohli dovolit vyjíždět a poznávat krásy Prahy i v chladnějších měsících. Naší ochotu a nadšení pro průvodcování ocenili i naši klienti. Právě díky jim a velkému množství excelentních recenzí na TripAdvisoru jsme se se udrželi v předních příčkách kategorie prohlídky a aktivity v Praze a co víc, stali jsme se nejlépe hodnocenou Segway společností v celé Praze.

Máte-li zájem poznat Prahu z jiné perspektivy, zažít nevšední zážitek, či si jen užít odpoledne, určitě neváhejte a dorazte za námi do naší kanceláře v hotelu InterContinental. Naši průvodci Vás velmi rádi provedou parkem Ladronka či až do Obory Hvězda.

Váš Ecotours tým17.2.2018 - SEGWAY TÚRY

Vážení segway fanoušci,

Zima se pomalu chýlí ke konci, dni jsou delší a teploty přívětivější. To znamená ideální podmínky pro to, vyrazit na jednu z našich segway túr a poznat Prahu skrze neobvyklou cestu. 

Naše průvodcované túry začínají na u Strahovského stadionu. Zde se můžete setkat přímo s vaším průvodcem anebo můžete využít vyzvednutí taxi z vašeho hotelu na startovní místo zdarma.

Máme pro vás připraveny dva typy segway vozítek. Standardní i2 a také robustní x2.

Po krátkém tréninku vyrazíte s vaším průvodcem na 90 nebo 180 minutovou túru. Průvodce vás zavede do krásných parků Ladronka a Hvězda. Dále na vás čeka Břevnovský klášter, Spiritka nebo také rozlohou největší stadion na světě. 

Túra končí opět u Strahovského stadionu, kde vám průvodce může dát tipy na další TOP místa Prahy. Zpět do centra můžete opět využít zdarma řidiče taxi nebo se můžete projít Petřínskými sady.

Přijďte k nám.

 

Váš Ecotours tým23.12.2017 - Veselé Vánoce!

Vážení příznivci segway,

jménem celého týmu Ecotours bychom vám chtěli poděkovat za přízeň v roce 2017. Jsme potěšeni, že jsme vám na našich průvodcovaných vyjížďkách mohli ukázat krásy Prahy neobvyklým způsobem.

Z Prahy vám přejeme klidné Vánoce a jen to nejlepší do nového roku.

 

Na viděnou v roce 2018. 

 

Váš Ecotours team16.12.2017 - Vánoce přicházejí!

Vážení příznivci segway túr,


Vánoce se blíží, a tím se ke konci chýlí i rok 2017. Naše segway sezona ale rozhodně nekončí. Přijďte k nám užít si vánoční Prahu a projet se na našich segway vozítkách.


Túra začíná vyzvednutím ve vašem hotelu a dopravou na náš startovací bod, na pražském Strahově. Před túrou si vvyberete jeden z našich segway typů a to i2 anebo robustní x2.
Po krátkém zaškolení vyrazíte s průvodcem objevovat krásy zimní Prahy. Túra vás zavede do těch nejkrásnějších parků města jako je Ladronka nebo park Hvězda. 


Pro případ chladného počasí pro vás máme připraveny zimní rukavice nebo také zimní bundy. Součástí túry je také zastávka na horký nápoj, kde budete mít příležitost zeptat se vašeho průvodce na cokoli, co vás o Praze zajímá.


Můžete se vybrat mezi skupinovou túrou s dalšími návštěvníky Prahy anebo pro vás můžeme připravit kompletně privátní túru pouze s vaším průvodcem. Na výběr je 90 minutová túra anebo delší 180 minutová možnost.


Přijďte k nám a užijte se předvánoční krásy Prahy. 
Těším se na vás.

 

Váš Ecotours tým26.11.2017 - Zima je tu!

Vážení příznivci segway vyjíéžděk,

zima je za dveřmi, ale to v žádném případě neznamená, že by nám končila sezona. Právě naopak!

Přijďte si k nám zpříjemnit poslední dny bez sněhu a také utéct z předvánočního shonu.

 

Naše segway túry vyjíždí každý den do těch nejkrásnějších koutů města. Každá túra začíná vyzvednutím z vašeho hotelu a odvezením na náš meeting point zdarma. Túry začínají u Strahovského stadionu, kde na vás bude čekat průvodce. Po krátkém zaškolení vyrazíte vstříc parku Ladronka, oboře Hvězda nebo také na příklad Břevnovskému klášteru.

 

Vybírat můžete z 90 minutové a 180 minutové túry. Je zde možnost připojit se k túře s dalšími návštěvníky Prahy anebo si zarezervovat speciální privátní túru pouze pro vás.

Túra končí opět před Strahovským stadionem odkud vás opět zdarma můžeme dopravit do centra města anebo můžete vyrazit na krásnou procházku přes Petřínský park zpět.

 

Zarezervujte si svou segway túru ještě dnes!

 

Těšíme se na vás!

 

Váš Ecotours tým

 

 5.11.2017 - PODZIMNÍ SEGWAY TÚRY!

Vážení příznivci segway túr, 

podzim je tady, ale segway vyjížďky rozhodně nekončí! Naopak, barevný podzim nám každoročně nabízí unikátní příležitost poznat krásy pražských parků v jiné podobě, než je známe v létě. Padající listí, slunce ve tváři a menší koncentrace lidí jsou hlavním důvodem, proč vyrazit na jednu z našich segway túr právě nyní! 

 

Naše segway túry začínají vyzvednutím z jakéhokoli místa v centru vozem taxi zdarma a dopravou na náš starting point – stadion Strahov. Po krátkém zaškolení vyrazíte s naším průvodcem vstříc krásám pražských parků v podzimních barvách. Můžete vybírat z dvou segway tras, které jsme pro vás pečlivě připravili. Jedná se o 90 minutovou a 180 minutovou průvodcovanou tůru. Na projížďce váš čekají pozoruhodnosti jako Břevnovský klášter, Ladronka nebo také největší stadion ve střední Evropě.

 

Rezervujte si s námi segway túru ještě dnes a zažijte projížďku v unikátní podzimní atmosféře.

 

Těšíme se na vás!

 

Váš Ecotours team7.10.2017 - Méně je více!

Vážení příznivci ekologických vozítek. Rok 2017 se nám přehoupl do své podzimní podoby a tím se změnil i počet turistů v Praze. Ulice plně lidí, hlava na hlavě, to jsou pojmy typické pro letní sezónu. S úbytkem lidí v ulicích Vám můžeme nabídnout většinu našich vyjížděk ve velmi malých skupinkách s individuálním přístupem průvodce. 

 

Vyjížďky mimo historické Pražské centrum dávají svým účastníkům velké množství volnosti pohybu v parku Ladronka a přilehlé Oboře Hvězda. Je možné naplno vyzkoušet schopnosti a výhody stroje Segway, a to obou našich modelů. X2 a i2. Můžete si nechat podzimním vánkem rozcuchat vlasy a prosvištět oborou v plné rychlosti. Samozřejmě vždy z ochrannými pomůckami. 
8.8.2017 - ! Pracovní příležitost !

Vážení příznivci, baví Vás ekologická vozítka? Toužíte na segwayi, e-scooteru či e-kole strávit více než jednu vyjížďku? Přáli byste se stá členy našeho týmu? Nabízíme Vám práci v dynamickém kolektivu plném mladých lidí, převážně studentů vysokých škol. Nabízíme zajímavé platové ohodnocení a pružnou pracovní dobu, možnost trénovat cizí jazyky a potkávat zajímavé lidi a navíc základnu v centru Prahy. 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle +420 774 005 078 nabo zasílejte své životopisy na info@pujcovna-segway.cz26.6.2017 - možnosti Segway vyjížděk

Vážení příznivci ekolockých vozítek,

 

i v těchto teplých, letních dnech jsme pro Vás připravili variaci vyjížděk, které mohou kompletně naplnit Vaše představy o kvalitní segway vyjížďce v Praze.

 

V současné době jsme přesunuli trasy segway vyjížděk do nejhezčí, povolené a centru nebližší oblasti. Jedná se o oblast Prahy 6 – Strahov, Ladronka, Obora Hvězda a Břevnov. Tato lokalita je mnohem klidnější než mnohdy přelidněné centrum a tak nabízí opravdu klidný a bezpečný zážitek z jízdy na segway.

 

V případě že chcete zažít co nejdelší zážitek na segway jsme pro Vás připravili 180 minutovou vyjížďku na které uvidíte všechny 4 výše zmíněné oblasti a dále výhled ze Strahovského stadionu, Spiritku i skvost Prahy 6 – Břevnosvký klášter, kde můžete ochutnat místní delikatesy.

 

Jestli máte zájem o kratší, ale o to intenzivnější zážetek, rádi Vám nabídneme 90, nebo i 60 minutovou vyjížďku.

 

Pro ty, kteří by rádi zažili nejen segway zážitek, ale i vyjížďku centrem Prahy s výhledem na Pražský hrad, je připravená tzv. Combo túra (kombinace projížďky centrem na elektrické koloběžce a segway zážitku). Tato 3 a půl hodinová vyjížďka Vám umožní kompletní seznámení s nejznámějšími památky Prahy jako jsou Pražský hrad, královský letohrádek, či malá strana a zároveň vychutnat si zážitek, který poskytuje jízda na segway.

 

Samozřejmostí je možnost upravení trasy a program dle Vašich přání co zajistí náš mladý a ochotný personál.

 

Těšíme se na Vás !

 

 

Tým Ecotours.cz23.1.2017 - NOVINKA! Kombinované vyjížďky

Vážení příznivci elektrovyjížděk, 

dovolte, abychom vám představili naší zbrusu novou kombinovanou vyjížďku na elektrovozítkách. Nemůžete se rozhodnout na jakém stroji vyjížďku absolvovat? Zkuste naší novinku v podobě elektrokoloběžek v kombinaci s osvědčenou jistotou v podobě jízdy na segway.

Připravili jsme pro vás 180 minutovou túru, při které vám neunikne žádné z důležitých míst v Praze. Start túry je standardně v hotelu Intercontinental, odkud se s lokálním průvodcem vydáte vstříc Letenskému parku, Pražskému hradu nebo také rozhledně Petřín. V průběhu vyjížďky na e-koloběžkách dorazíte do parku Ladronka, kde na vás bude čekat hodinová jízda na segway v parku a jeho blízkém okolí. Na segway vyjížďce navštívíte Strahovský klášter a k němu patřící pivovar nebo stadion Strahov, který patří svou rozlohou k největším na světě. Park Ladronka zaručuje pohodlné a bezpečné svezení na Segway.  Poté bude pokračovat druhá část trasy na elektrokoloběžkách.

 

Co můžete na kombinované túře očekávat? 

 

 180 minutová poznávací túra po nejzajímavějších pražských místech na e-koloběžkách

 60 minutová jízda na segway v parku Ladronka

 zkušený místní průvodce

 vyzvednutí z vašeho hotelu zdarma

 nápoj během túry zdarma

 pláštěnky v případě potřeby

 rukavice v případě potřeby

 

Přijďte k nám a vyzkoušejte naší novou tour. 

 

Těšíme se na vás! 

 

Váš Ecotours tým11.10.2016 - Segway aktivity půjčovny segway

Vážení příznivci elektrických vozítek,

stejně jako každý rok, i letos jsme měli možnost pro Vás připravit aktivity spojené s vozítkami segway a i tento rok se jednalo o nejrozmanitější zážitky. Ať už se jednalo o menší výpůjčky na naší provozovně v hotelu Intercontinental, nebo firemní akce pro 50 klientů, našim cílem byla Vaše spokojenost a úsměv na rtech.

Asi nejzajímavější aktivitou bylo lovení pokladů na segway v Praze. Cca 45 členný tým musel plnit nejrůznější úkoly, za které byl následně vyhodnocen. Součástí hodnocení bylo například:

 

 • fotky na nejznámějších místech Prahy

 • útrata speciální částky v restauraci

 • získání nejoriginálnější trofeje z tůry

 • a mnoho dalších

Tito klienti si vyjížďku nesmírně užili a stejně tak si tento program užívali i naši průvodci, kteří skupinku doprovázeli po celou dobu konání akce.

Dále jsme byli součásti oslav narozenin, na firemních akcích jsme provozovali aktivitu slalom na segway mezi kužely s časomírou, nebo jsme studentům českých středních škol ukazovali krásy Prahy z trochu jiné perspektivy.

Výhodu spolupráce s naši půjčovnou segway je a vždy bude:

 

 • ochotný personál

 • příprava segway eventů na míru

 • 100% organizace a provedení segway aktivit

 • kompletní zajištění programu pro Vaši skupinu

 • oba typy strojů segway i2 – městské, X2 nové generace – off road

 • možnost zajištění segway akce na území celé České Republiky

A tak neváhejte a přijďte vyzkoušet naše služby. Těšíme se na setkání s Vámi !

Váš segway team,

 

Peter, Kristýna, Jára9.9.2016 - Speciální zaříjová akce!

Nepropásněte jedinečnou možnost prodloužit si vyjížďku na segway o 30 minut zdarma!

Jak na to?

Zarezervujte si telefonicky, na našich stránkách nebo emailem segway vyjíďku, která se bude konat v úterý, středu nebo čtvrtek, kdykoli během měsíce září. Automaticky tak dostáváte 30 minut jízdy navíc.

Akce trvá jen do konce Září, tak s rezervací vaši vyjížďky příliš nezahálejte.

Pokud si zvolíte 30 minutovou túru na segway, tak Vám místo ježdění po nábřeží Vltavy ukážeme jak Staré, tak Nové město.

Pokud si zvolíte hodinovou vyjížďku přidáme Vám k ní cestu na Pražský hrad, kde můžete pořídit fotku s nejkrásnějším výhledem na Prahu.
Pokud se s námi vydáte na hodinu a půl, zajistíme, že navštívíte všechna nejzajímavější místa, které centrum Prahy nabízí.
Pokud si zvolíte dvouhodinovou trasu, přidáme Vám 30 minut ježdění parkem zdarma, nebo si podle svého přání můžete vybrat, kam by jste se chtěli v Praze 1 podívat a my Vás tam rádi zavezeme.

Neváhejte nás ohledně speciální zářijové akce kontaktovat, všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.

 

Váš segway tým,

Peter, Kristýna, Jára29.8.2016 - Ideální počasí na segway

Příznivci a milovníci segway!

Nepropásněte možnost projet se na segway v teplém letním počasí. Předpověď nám říká, že před sebou máme teplý víkend v Praze. Přijďte si k nám zajezdit na vozítkách segway typu x2 (terénní verze) nebo i2 (městská verze).

 

Tento nevšední zážitek se bude líbit jak malým tak dospělým. Pojďme spolu projet krásy naší Prahy nebo si jen užít ježdění po parku. Zaručujeme, že si oblíbíte obě varianty.

 

Novinkou jsou naše Facebook stránky:

https://www.facebook.com/SEGWAYrentPRAGUE?ref=hl

 

Koukněte také na naše hodnocení na webovém portále Tripadvisor:

https://www.tripadvisor.cz/Attraction_Review-g274707-d2208387-Reviews-or30-Segway_Rent_Prague-Prague_Bohemia.html#REVIEWS

 

S pozdravem tým Ecotours,

Peter, Kristýna, Jára12.8.2016 - Firemní akce tentokráte v Jižních Čechách

Jižní Čechy

Znovu jsme se vydali na firemní akci tentokrát do Jižních Čech. Pohybovali jsme se po lesní stezce, na které jsme si užili plno zábavy. Naše terénní segway stroje s označením X2 zvládnou i náročnější trasu.

Zorganizovali jsme akci pro 12 lidí. Menší skupina účastníků někdy znamená více zábavy. Jedinečná segway jízda na odlehlém místě. Firemní akce jsou pro nás skvělým zpestřením, neváhejte nás proto kdykoli kontaktovat.

Náš segway tým,

Pter, Kristýna, Jára10.8.2016 - Firemní akce na segway

Uspořádali jsme firemní akci pro 55 osob kousek od Prahy ve Středních Čechách. Nejmenovaná firma si nás objednala do svého areálu ve Středních Čechách, kde jsme pro ně uspořádali časovaný slalom a zpříjemnili jim tak nepracovní odpoledne.

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli přáním a my se o vše postaráme. Využijte vozítka segway pro zlepšení vztahů uvnitř vaší firmy. Nebo jen překvapte vaše zaměstnance netradičním zážitkem.

Segway je zábava, která potěší každého plus s týmem našich mladých, energických a hlavně profesionálních průvodců bude určitě o zábavu postaráno!7.8.2016 - Letní vyjížďky na segway v plném proudu!

Zdar všem milovníkům adrenalinových zážitků. Právě pro Vás jsme připravili nevšední zážitek na vozítkách SEGWAY. Využijte příležitosti, pozvěte své příbuzné, kamarády, kolegy a přijďte se povozit v centru Prahy. Vyberte si jednu z našich SEGWAY tras a vydejte se tak například na Pražský hrad, Strahov, Malou stranu nebo Václavské náměstí. S nadšenci z jízdy na SEGWAY se můžeme vydat do Letenských sadů nebo zahrad Petřína, kde se vyskytuje méně turistů a užijeme si tak více zábavy.  

Nezapomeňte, že na SEGWAY se dá i mimo Prahu! Neváhejte nás kontaktovat a objednat SEGWAY při jakékoli soukromé příležitosti. Jsme schopni dovést vozítka Segway kamkoli po ČR. Nechte nás abychom tímto zpříjemnili a oživili vaši party, firemní akci či oslavu narozenin. Náš profesionální tým se umí postarat vesměs o vše!

Tým půjčovny segway

Honza, Peter, Jára 13.6.2016 - Letní sezóna je tu !

Letní sezóna je tu !

21. červen se blíží a s ním i začátek nejprosluněnějšího období roku, tedy léta. Díky delšímu dnu Vám naše půjčovna segway může nabídnout i delší SEGWAY vyjížďky s možností naplánování individuální trasy. Právě SEGWAY je ideální aktivita při návštěvě Prahy. Je to velmi jednoduché a bezpečné. Jizdu na SEGWAYi si okamžitě zamilujete, je to takový malý zázrak. Výkonné elektrické motory Vás vynesou na nejvyšší umístěná panoramatická místa a díky intuitivnímu ovládání si budete připadat jako profesionál již po pěti minutách. Každou vyjížďku doprovází kvalifikovaný instruktor, díky kterému o Vás bude vždy postaráno, ať už se jedná o bezpečnost či informovanost. 

V Praze je spoustu kouzelných lokalit, jako například Petřínské terasy s Petřínskou rozhlednou, Pražský hrad s kanceláří prezidenta republiky či Letenský Park a mnohé další. Dostat se právě na tyto úžasná místa stojí spoustu námahy a času. Řešením je právě projížďka na SEGWAYi, která ušetří vaše nohy a je to o 100 procent zábavnější než prostá chůze.

Neváhejte tedy a přijďte si k nám jízdu na SEGWAYi vyzkoušet. Garantujeme Vám, že odejdete plni pozitivních emocí a s jedinečnými vzpomínkami. 

Tým půjčovny segway

Honza, Peter, Kristýna, 

 24.4.2016 - Segway vyjížďka v Praze

Vážení segway zájemci, rádi bych Vám předložili několik doporučení pro následující týdny.

 

Segway doporučení první : Segway velká tour Prahou

 

Pokud jste v našem krásném městě poprvé doporučujeme Vám segway vyjížďku hned na první den. Uděláte si výborný přehled o všech nejdůležitějších krásách Prahy a v následujících dnech se více pověnujete těm, které Vás zaujaly nejvíce. Během dvou, lépe třech hodin projedete na segway pravý i levý břeh řeky Vltavy a poznáte tak obě části Starého města, Nového města, výhledů z nejkrásnějších parků ze segway na Prahu.

 

Segway druhé doporučení : Segway večerní vyjížky se západem slunce

 

V následujících týdnech nás čekají dlouhé večery, s malým provozem na pozemních komunikacích. Večerní vyjížďky na segway bývají kouzelné zvláště pro romanticky založené páry, které chtějí vidět západ slunce. Po západu slunce můžete na segway obdivovat krásu nasvětleného Pražské hradu i parků.

 

Závěrem bychom Vás rádi přesvědčili o kvalitě a to tím, že pohlédnete vedle tohoto textu na okénko z TripAdvisoru – hodnocení našich služeb. Naše segway vyjížďky, jak privátní segway vyjížďky tak otevřené jsou v outdoorových aktivitách nejlépe hodnocenou volnočasovou náplní v Praze.

 

Segway Ecotours tým Intercontinental

 

 17.2.2016 - Výhody segway vyjížděk v současném období !

Krásný den Vám všem !

Zimní počasí nám nadělilo víc jarních, než zimních dnů a tak by si člověk pomyslel že únor je již za námi. Opak je ale pravdou, počasí nám přeje a teploty se drží permanentně nad nulou a tak Vám všem i nadále poskytujeme naše služby segway půjčovny v Praze. Toto počasí bude i nadále přetrvávat a tak jsme se rozhodli informovat Vás o výhodách, které současná situace přináší.

Výhodou dnešních dní, jak jsem již zmínil je příjemné, takřka jarní počasí, které má vydržet ještě několik týdnů. I kdyby Vám na segway vyjížďce s námi byla zima, jsme připravení Vám poskytnout potřebné pomůcky proti chladu a sice rukavice, nebo zimní bundu.

Další výhodou této části roku je nižší počet chodců na chodnících a tudíž vzniká víc prostoru pro samotnou jízdu na segway. Je zcela na Vás, jestli chcete během vyjížďky navštívit nejznámější části Prahy jako je nádvoří Pražského hradu, Petřínskou rozhlednu, nebo centrum starého města a nebo se raději pokocháte klidným prostředím náplavky a následně krásnými výhledy z parku Letná, kde zároveň budete mít možnost vyzkoušet jízdu na segway i se všemi aspekty. Jednoduše Vám v tomto období rádi přizpůsobíme vyjížďku na míru, tak aby jste od nás odcházeli s úsměvem na rtech a nezapomenutelným zážitkem.

Tato aktivita je vhodná jak pro páry i rodiny, ale rádi připravíme segway akci i pro Vaší firmu, či větší skupinu kolegů, kamarádů a známých. Náš ochotný personál Vám rád zodpoví veškeré dotazy a připraví vše potřebné k uspořádání tohoto jedinečného zážitku.

Všechny tyto výhody Vám umožní prožít tu nejlepší segway vyjížďku v Praze. Neváhejte a přijďte se přesvědčit sami !

S pozdravy, 

tým Ecotours.cz

Hotel Intercontinental, 

ul. Pařížská 30

110 00, Praha 18.1.2016 - Vaše spokojenost je náš cíl !

Drazí přátelé ekologických vozítek,
Jsme rádi a také Vám s potěšením oznamujeme, že jsme zlepšili naši pořadí na nejznámější cestovním serveru Tripadvisor.com. Není to tak dávno co jsme začali zlepšovat naši pozici a je to hlavně díky Vám, že jsme nyní 1. nejlepší ze všech outdoorových aktivit v Praze!
Každá recenze je pro nás důležitá a každý Váš názor na naše služby nás tlačí dopředu. Náš tým se zaměřuje především na Vaší spokojenosti, co lze vidět například na recenzi níže:
Úžasný zážitek , báječná průvodkyně Kristýna , moc jsme si celý večer užili . Byli jsme poprvé , ale určitě ne naposled . Projeli jsme snad nejkrásnější místa Prahy , o kterých jsem ani netušila , že existují. Všichni jsme byli nadšeni a určitě tuto aktivitu budu doporučovat přátelům a známým.
Už vím , co budu od teď věnovat k různým oslavám - dárkový certifikát. Děkuji za nádherný večer!
Prosím prohlédněte si veškeré recenze: zde
Jak můžete vidět, stroje segway jsou téměř pro každého, i když jste odborník, nebo pokud je to vaše poprvé. Snažíme se přistupovat ke každé skupina osobně podle schopností a přání.
Navštivte nás a zažijte s naší půjčovnou segway v Praze velké dobrodružství.
Náš tým je Vám k dispozici každý den v týdnu mezi 9 a 18 hodinou v naší kanceláři v centru Prahy:
Hotel Intercontinetnal,
Pařížská st. 30
110 00, Praha 1

 

Přeji Vám krásný den!3.12.2015 - Vánoční dárkové poukazy

Vážení a milý příznivci vozítek segway,

 

připravili jsme pro Vás jednoduchý, ale velice originální Vánoční dárek. Jako každý rok si můžete na naších stránkách: http://www.pujcovna-segway.cz/cz/darkovy-kupon/, nebo na http://www.pujcovna-segway.cz/cz/eshop/ zakoupit dárkový poukaz na segway vyjížďku v Praze a tímto netradičním způsobem potěšit Vaše okolí. Jako novinku jsme připravili možnost platby online a tak můžete mít dárkový poukaz ještě ten den a nemusíte mít obavy spojené s dodáním.

 

A jak to celé funguje ?

- první možnost je objednat si dárkový poukaz na stránkách: http://www.pujcovna-segway.cz/cz/darkovy-kupon/ . Následně Vás budeme kontaktovat do 24 hodin a během tel. potvrzení objednávky si zvolíte způsob vyzvednutí buď osobně na adrese naší provozovny:

Hotel Intercontinental,

ul. Pařížská 30

110 00, Praha 1

naše kancelář se nachází v přízemí, po levé straně za lobby barem

a nebo si necháte dárkový poukaz na segway zaslat na dobírku. Samozřejmostí je poštovné zdarma, tudíž platíte pouze za objednaný segway poukaz.

 

- druhá možnost je novější a rychlejší, jedná se o internetový nákup, kdy po zaplacení objednání a zaplacení poukazu obdržíte dárkový poukaz ihned na Váš email. Objednávku jednoduše provedete na stránkách: http://www.pujcovna-segway.cz/cz/eshop/

 

Jelikož naše segway půjčovna v Praze udržuje vysoký standart svých služeb, ke každému dárkovému kupónu dostanete také:

- průvodce v požadovaném jazyce ( CZ, EN, DE, RU )

- segway pro každého účastníka vyjížďky

- helmy

- pojištění odpovědnosti

- pláštěnky nebo bundy v případě zhoršeného počasí

- rukavice

 

Náš vánoční dárkový poukaz je vhodný jak pro rodinu, přátelé, tak třeba i jako dárek zaměstnancům či kolegům. Využití si takový dárkový kupón najde téměř kdekoliv. A uplatnění tohoto poukazu je taky opravdu snadné. Nejjednodušší je kontaktovat naší kancelář na t.č. (+420) 775 004 078, nebo emailem na info@ecotours.cz, kde Vám ochotný personál rád zodpoví jakékoliv dotazy a pomůže Vám i s rezervací data a času, nebo si jednoduše zarezervujte vlastní čas na odkaze: http://www.pujcovna-segway.cz/cz/rezervace/

 

Věříme, že náš tip na vánoční dárek Vám usnadní složité vybírání a také, ať Vám náš vánoční dárkový poukaz přinese co nejvíce radosti.

 

Těšíme se na Vás16.10.2015 - Podzimní segway vyjížďky

Vážení a milí příznivci ekologických vozítek segway, 

léto, jak už jste všichni jistě zjistili je za námi a nyní nás čeká chladnější i deštivější podzim. I to ale nebrání segway vyjížďkám v Praze a i na tuto sezonu je naše půjčovna segway v centru Prahy 100% připravena a to do každého počasí. Na vyjížďku v tomto období doporučujeme oblečení skládající se s vícero vrstev, jelikož během vyjížďky nespotřebujete víc energie než při chůzi. Ideálně si připravte i čepice a rukavice. Pro ty, které výbavu na vyjížďku podcení, máme připravené naše zásoby zimního oblečení. Rádi Vám před vyjížďkou poskytneme bezplatnou výpůjčku bundy, rukavice, nebo dokonce pláštěnku. Pak už Vám nic nebrání užít si jedinečný zážitek, který vyjížďka na segway poskytuje. 

Společně s oblečením pro klienty Vám zároveň můžeme nabídnout i oba typy strojů segway. Oba typy jsou charakteristické zejména velikostí pneumatik. Na jedné straně offroadové stroje typu X2 – nové generace, poskytují víc pohodlí při nerovnostech a zvládnou i nezpevněný povrch a zároveň městské typy segway i2 s užším profilem pneumatik, vhodnější k projíždění zejména centra Prahy. 

A když už budete kompletně vybavení, poslední zbývající část vybavení k vyjížďce jsou naší zkušení průvodci na segway. Váš průvodce Vám nejdříve vysvětlí ovládání segway, poskytne Vám také asistenci při prvních metrech a dohlédne na Vaší bezpečnost při zácviku a zároveň Vás provede celou trasou. Je na domluvě se skupinou, co budete chtít na vyjížďce vidět a zažít. 

Recenze a jména naších instruktorů můžete vidět na stránkách: http://www.tripadvisor.cz/Attraction_Review-g274707-d2208387-Reviews-Segway_Rent_Prague-Prague_Bohemia.html#REVIEWS

Těšíme se na Vaší návštěvu, 

tým půjčovny segway
1.9.2015 - Na segway i po prázdninách !

Vážení a milí příznivci segway,
 
letní prázdniny jsou již u konce, ale počasí a letní nálada nám ještě nějakou chvíli zůstanou a proto je zapotřebí to naplno je využít. Naše půjčovna segway v Praze si stejně tak zachovává příjemnou atmosféru a náš tým pro Vás s radostí připraví zážitek, dle Vašeho gusta.
 
Segway vyjížďky s průvodcem, jsou pro 2 – 8 účastníků. Pro větší skupinky automaticky připravíme víc průvodců, tak aby byla jízda co nebezpečnější. Každý z účastníků bude před samotnou segway vyjížďkou připraven formou instruktáže a tréninku jízdy na segway. Tato příprava se nezahrnuje do času vyjížďky, jelikož chceme aby jste byli co nejlépe připraveni a cítili se pohodlně dřív než opustíte tréninkový prostor před hotelem Intercontinental. Před i během tréninku Vám průvodce sdělí možnosti, kam je možno zajet se podívat ve Vámi zvoleném čase a následně upraví trasu dle představ a možností.
 
V případě, že máte vlastní představu jak s časem na segway vyjížďce naložit a rádi by jste si vychutnali vyjížďku pouze v privátní skupině, připravíme pro Vás program kompletně na klíč.
 
Naše služby, které se snažíme neustále vylepšovat již přinesly radost mnohým klientům. Je to pro nás veliká satisfakce, když můžeme přinášet klientům radost a zážitek z hlavního města Prahy. Přesvědčte se sami, co se o nás píše na neznámějším cestovatelským portálu: http://www.tripadvisor.cz/Attraction_Review-g274707-d2208387-Reviews-Segway_Rent_Prague-Prague_Bohemia.html
 
Dále jsme pro Vás připravili nový komunikační kanál, kde můžete sledovat aktuální dění, případě kontaktovat členy našeho tým, nebo si zarezervovat vyjížďku. Novinkou jsou naše Facebook stránky: https://www.facebook.com/SEGWAYrentPRAGUE?ref=hl
 
Těšíme se na Vás,
 

 

tým Ecotours.cz7.7.2015 - Profesionální průvodcované vyjížďky Prahou na segway

Profesionální průvodcované vyjížďky Prahou na segway

    Naši profesionální segway průvodci jsou vždy připravení, nabití pozitivní energií a informacemi o Praze. Nabízíme Vám segway tůrku hodinovou, pro základní přehled o tom opravdu nejdůležitějším v Praze. Nově 90 minutovou tůrku s větším obsahem výkladu a dvouhodinovou segway tůrku, kdy stačíte obsáhnout většinu nejzajímavějších památek v historiském centru Prahy. 

    Tůrky na segway pro Vás můžeme připravit na klíč. Pokud se chcete soustředit spíše na historii, nebo je pro Vás zajímavější si jen zajezdit v méně turisticky exponovaných parcích Prahy, tak to nebude žádný problém. 

    Můžeme Vám též nabídnout dvojí typ segway tůrek : 

     a ) Privátní segway tůrky
     Jedete pouze ve Vaší sestavě. Máte pozornost průvodce pouze pro sebe. Můžete si říci kam by jste chtěli jet a co by jste chtěli vidět. Náš segway průvodce pouze vymyslí trasu, tak aby byla sjízdná pro segway a bezpečná pro Vás. 

     b) Otevřené segway tůrky
     Zde jedete s dalšími účastníky segway tůrky. Trasa je vždy dopředu daná. 

     Pro segway tůrky v Červenci a Srpnu bych Vám rád doporučil ranní a večerní vyjížďky. Ranní a večerní teploty jsou příjemnější, provoz na komunikacích je menší. 

     Budeme se na Vás těšit 

 

     Segway Ecotours Team28.5.2015 - Večerní segway vyjížďky !

Vážení Segway klienti,
 
  Blíží se nám období dlouhých a teplých večerů. Rádi bychom Vám nabídli romantickou segway večerní vyjížďku. Ve večerních hodinách si budete moci užít menšího provozu v Praze, soukromí, krásného nasvětlení památek a již i příjemných teplot.
 
  Popis naší standardní večerní vyjížďky naleznete v záložce Trasy segway : http://www.pujcovna-segway.cz/cz/trasy/  
 
  Pokud se rozhodnete, že Vám tato nabídka nevyhovuje, můžeme Vám trasu připravit na míru Vašich představ. Nebudete u nás limitování časem startu, délkou vyjížďky, či místem startu a cíle vyjížďky. Vše můžeme připravit tak, aby se segway vyjížďky líbila nejen Vám, ale třeba i jako překvapení Vašemu partnerovi.
 
  Nabízíme též k segway vyjížďce dva typy strojů, terénní segway, vhodný na jakýkoli i nezpevněný podklad a městský segway vhodný do úzkých uliček Prahy či jiných měst.
 
  Jsme též schopni Vám zajistit segway vyjížďku, která bude startovat večer u Vašeho hotelu a segway vyjížďka bude zakončena například v restauraci, ve které budete chtít pokračovat večeří.
 
   Uděláme maximum pro Vaši spokojenost s našimi službami.
 
   Segway Ecotours Intercontinental team
 

 

   Kristýna, Jan, Michal, Peter, Ivan, Jára23.4.2015 - Novinky půjčovny segway !

Vážení segway fandové,

 

  Připravili jsme pro Vás aktuality, které se týkají, jak celorepublikového segway dění, tak i naší Segway společnosti.

 

  Nejprve bych Vás rád informoval o novinkách segway v ČR.

 

  Vláda schválili vozítka segway, na návrh ministerstva dopravy, jako vozítka chodníková. Tím končí období bezpráví, ale né období dohadů na toto téma. Pro segway a jemu podobná vozítka byla vytvořena nová zákonem definovaná skupina a to samovyvažovací zařízení. Takováto zařízení budou považována za chodce, pokud se budou pohybovat rychlostí chodce. Tento zákon je platný pro celou ČR. Proti tomuto zákonu se z celé ČR postavila jen jedna malá územně správní jednotka a to sice Praha 1, tento fakt lze považovat za potvrzení správnosti rozhodnutí vlády ČR. Více informací najdete na :  http://www.novinky.cz/domaci/365639-vozitka-segway-smeji-na-chodnik-chodci-musi-nosit-reflexni-prvky-rozhodla-vlada.html   

 

   Jsme rádi, že Vám též můžeme sdělit několik novinek z naší firmy Segway Rent Intercontinental. Vytvořili jsme pro Vás záložku segway trasy : http://www.pujcovna-segway.cz/cz/trasy/ . Tato záložka umožňuje Vám zákazníkům, vidět nejen trasu samotnou, ale dočíst se a vidět co konkrétního na té či oné trase uvidíte a tak se lépe rozhodnout jakou, že to trasu by jste rádi absolvovali. Každá důležitá památka kolem které se jede je napsána v hypertextovém odkazu na Wikipedii, kde naleznete dostatek informací.

 

  Praha je v často mezi turisty přezdívaná jako Segway City a je to pravda, v tomto našem krásném městě se nachází mnoho jiných společností, které také nabízejí segway vyjížďky. Proto je důležité se přesvědčit nejdříve o kvalitě společnosti. Jedním z poměrně zatím objektivních ukazatelů je například TripAdvisor. Naše hodnocení si můžete prohlédnout zde

 

  Připravujeme pro Vás i další novinky, které v blízké době uvedeme do života.

 

  Jsme rádi, že za náš segway team můžeme jako jednatelé bez přehánění říci: ,,Máme nejlepší team průvodců za celou dobu 7 leté historie naší firmy. Koneckonců o hodnocení jejich práce se můžete přesvědčit na výše uvedeném hypertextovém odkaze na TripAdvisor.

 

Segway Tours Team Intercontinental

 

Děkujeme za Vaší přízeň,

 

 

Kristýna, Katka, Honza, Ivan, Jarda, Artur6.3.2015 - Žádost o ruku na segway !

Drazí příznivci dvojkolek segway,

 


  dnešní den, 5. Března 2015, se stal nezapomenutelným pro naše dva klienty. Naše společnost Segway Rent měla veliké štěstí a byla poctěna tímto velikým dnem, kdy Hanan požádal svou přítelkyni o ruku během segway vyjížďky. Pro tuto příležitost jsme připravili speciální zastávku na nejromantičtějším místě v Praze, u památníku Karla Hynka Máchy, známého českého básníka, který věnoval většinu svých textů právě lásce. Jeho neznámějším dílem je dílo Máj a shodou okolností, oba klienti jsou narození v Květnu „May“ ! Vše tedy bylo v perfektní konjunkci a tak Hanan uslyšel veliké ANO !

Za celý tým půjčovny segway Intercontinentál GRATULUJEME 6.2.2015 - Segway pro firemní akce

Segway pro firemní akce 

  Službu firemní akce poskytujeme již 5 - tým rokem. Během této doby, jsme nasbírali početné zkušenosti a nyní Vám rádi zajistíme jak kompletní program pro menší skupinky, tak větší akce, například tambuilding segway nebo incoming segway aktivity. Naše půjčovna segway zajištuje akce kdekoli po celém území ČR. Dvoukolky segway umožňují i v kratší době zabavit i skupinu 100 a víc lidí. Jezdíme po celém území ČR.

 

  Oblíbené aktivity spojené s půjčovnou segway jsou skupinové vyjížďky Prahou po nejznámějších památkách, dále pak vyjížďky v okolí místa konání akce, nebo slalom s časomírou, kde nejlepší z nejlepších budou odměněni dárkovým poukazem na náš účet. Je na Vás, kde chcete tuto atrakci využít. S našími segway jedzíme po celé ČR !

  Naše půjčovna segway se může pochlubit také statistikou kvalitních recenzí na nejznámějším cestovatelském portálu Tripadvisor.cz. Sami se můžete přesvědčit o tom, kolik klientů již bylo spokojených s našimi službami a to na odkaze: recenze.

 

Doprovodné programy na segway jsou vždy velice specifické a naším cílem je přizpůsobit program na zapůjčení dvojkolky co nejpřesněji dle Vašich představ. Proto je i cena počítána pro každou akci, kde naše dvoukolky jezdí, individuálně. Základní cenovou nabídku můžete najít na naších stránkách na položce: ceník.

A tak neváhejte a vyzkošejte naší sluzby !

Váš, tým segway8.12.2014 - Segway v zimě

Vážení a milý nadšenci zimní turistiky, 

 

létu už je dávno pryč a nás nečeká nic jiného než bílá nadílka. Díky našim off road strojům SEGWAY, bychom Vás tímto rádi pozvali na projížďku romantickou zimní Prahou. Naše stroje segway jsou připravené na zimní sezonu. Všechny segway jsme totižto přezuli do zimních pneumatik, tak aby jste si jízdu na těchto úžasných dvoukolkách mohli užít za každého počasí. Nemusíte mít žádný strach vyrazit do okouzlující, zimní Prahy.

 

Pokud tedy hledáte ideální Vánoční dárek pro aktivnější nadšence, podívejte se na naší nabídku dárkových poukazů. Nyní nabízíme až 25% slevu na všechny dárkové poukazy s platností do 31.3.2015.

 

Neváhejte a přijďte se s námi projet na vozítkách segway a nezapomenutelný zážitek Vás nemine. 

 

Těšíme se na Vaší návštěvu na adrese naší provozovny:

Hotel Intercontinental,

ul. Pařížská 30,

110 00 Praha 1

 

nebo nás můžete kontaktovat na (+420) 775 004 078, popřípadě mailem info@ecotours.cz

 

S pozdravem a přáním příjemných svátků, 

 

Váš tým Ecotours.cz 13.11.2014 - Vánoční dárkové poukazy

Vážení příznivci vozítka segway,
 
blíží se čas vánoc a mnozí z Vás již plánují nákupy dárků pro své nejbližší. Jestli ještě přemýšlíte, jak obohatit Vánoce, naše vánoční akce je přesně pro Vás. Jako každý rok opět uvádíme vánoční prodej dárkových poukazů na segway vyjížďku v Praze se zkušeným instruktorem. A že jste na segway ještě nejezdili ? To vůbec nevadí. Náš tým Vás na vyjížďku důkladně připraví a poskytne Vám vše potřebné. 
 
Často kladené dotazy:
 
Ještě jsem segway nezkoušel, budu mít dostatek času na přípravu ?
Ano, instruktáž i trénink jízdy na segway je důležitou části vyjížďku. Před samotnou vyjížďkou Vám instruktor poskytne veškeré informace, následně budete mít dostatek času na trénink samotný. Tato část trvá cca 10 až 15 minut. Samotná vyjížďka začíná po opuštění zaučovací oblasti.
 
Jaké jsou podmínky pro jízdu na segway ?
K jízdě na segway nepotřebujete nic složitého. Jízda na segway není omezená věkem, ale váhovým limitem uvedeným níže. Je zde jenom pár omezení. Na segway nemůžou:
 
    - ženy v druhém a pozdějším měsíci těhotenství
    - osoby mimo váhový limit 25 – 117 kg
    - osoby pod vlivem alkoholu a jiných návykových, nebo psychotropních látek
 
Můžu si u Vás zapůjčit segway bez průvodce ?
Vyjížďka na segway vždy zahrnuje průvodce/instruktora, který dbá na bezproblémový průběh celé vyjížďky. Dle domluvy můžeme připravit trasu na míru a Váš asistent bude doporučovat nejlepší a nejvhodnější trasu tak, aby jste během vyjížďky ušetřili čas hledáním vhodné cesty.
 
Chtěli bychom absolvovat vyjížďku v samostatné skupince, bez jiných účastníků. Je tato služba možná ?
Ano, tato služba je možná. Tato služba není zahrnutá v ceně běžného, nebo zlevněného dárkového poukazu. Zde je zapotřebí buď zakoupení dárkového poukazu, který bude mít označení “privátní vyjížďka”, nebo se telefonicky domluvit předem a rádi s Vámi vyhledáme neobsazený termín.
 
Jak mám postupovat při objednání dárkového poukazu ?
Jednoduše vyplníte krátký formulář na stránce: http://www.pujcovna-segway.cz/cz/darkovy-kupon/ . Zde je důležité vyplnit požadovanou platnost kuponu a to buď do 31.3.2015 – se slevou 25%, nebo do 1.6.2015 – bez slevy. Následně Vás budeme kontaktovat telefonicky pro potvrzení údajů a zároveň potvrdíme možnosti předání dárkového poukazu.
 
Jaké jsou možnosti vyzvednutí dárkového poukazu ?
Můžete si zvolit ze 2 metod vyzvednutí. Dárkový kupón Vám můžeme zaslat českou poštou na dobírku, na Vámi uvedenou adresu, nebo je možný osobní odběr v naší kanceláři. Naše kancelář se nachází přímo v hotelu Intercontinental, na adrese Pařížská 30 v přízemí. Po vstupu do hotelu uvidíte recepce, půjdete vlevo jak Vás hala povede a za lobby barem po pravé straně naleznete naší kancelář.
 
Můžu dárkový poukaz uplatnit kdykoliv ?
Pro uplatnění dárkového poukazu doporučujeme rezervovat vyjížďku alespoň 24 hodin předem. V tento čas již budeme vědět, zda-li bude volný termín a zároveň jaké bude počasí. Vyjížďky se nekonají pouze v případě silného deště, nebo náledí.
 
Věříme, že zde naleznete veškeré potřebné informace a v případě jakýchkoliv dotazů, nebo přání nás můžete kontaktovat:info@ecotours.cz, popřípadě na tel. č. +420 775 004 078.

Dárkové kupóny objednávejte zde.
 

Přejeme Vám krásné svátky a mnoho příjemných zážitků.
 

 

Váš, tým Ecotours.cz13.10.2014 - Signal - festival světla na segway

Vážení a milí příznivci eko-vozítek,
 
dovolte mi abych Vás tímto způsobem pozval na každoroční festival světla v Praze pod názvem “SIGNAL 2014”.
 
SIGNAL festival, je přehlídkou světelného umění . V období od 16. – 19. října, budete moct v ulicích Prahy obdivovat videomappingové projekce na fasádách nejznámějších budov jako například: Karlův Most, kostel sv. Ludmily, Palác Kinských a mnoho dalších.
 
Naše společnost Vám nabízí jedinečnou příležitost, jak navštívit co nejvíce těchto atrakcí za co nejkratší čas a to se zkušeným průvodcem na stroji segway, nebo na kolech.
 
Připravili jsme pro Vás trasu, která Vám umožní během 90 minut absolvovat maximum atrakcí. Mapa trasy je k nahlédnutí zde.
 
V případě, že by jste měli zájem o vlastní trasu, rádi Vám jí připravíme na míru, popřípadě po domluvě s Vaším instruktorem.
 
Cena vyjížďky zahrnuje:
 
    - anglicky nebo česky mluvícího průvodce
    - kompletní instruktáž + trénink jízdy na segway před samotnou vyjížďkou
    - alespoň 7 zastávek u růžných světelných atrakcí
    - helmy
    - pojištění strojů segway
    - možnost pro skupiny – přizpůsobení trasy na míru
 

 

Cena této 90 minutové segway vyjížďky je 1.000,- Kč na osobu. Začátky vyjížděk jsou naplánované vždy od 19:00 a 20:30
 
Více informací o samotném festivalu můžete najít zde.
 
Objednávky můžete posílat buď mailem na: info@ecotours.cz, popřípadě přímo objednávat na tel. č. (+420) 775 004 078.
 
Těšíme se na Vaší návštěvu.
 
Váš tým Ecotours.cz16.8.2014 - Segway vyjížďky

 Jsme již za polovinou prázdnin a rádi bychom Vám doporučili nejatraktivnější vyjížďky na segway pro tuto roční dobu.

 

  Vzhledem k teplotně příznivým ránům a večerům doporučujeme vyjížďky na segway ráno od 8:00 a večer do 22:00, v tyto denní časy je též menší provoz na komunikacích a Váš prostor pro pohyb tak bude větší a segway vyjížďka komfortnější.

 

  Rádi Vám též připravíme vyjížďku na klíč. Nově jsme teď pro Vás připravili free pick up na hotelu taxíkem, tuto nadstandardní službu neplatíte. Pokud plánujete segway vyjížďku dostatečně dopředu, můžeme přivézt segway před Váš hotel v rámci Prahy 1 a startovat tak přímo před Vaším hotelem.

 

  Vzhledem k tomu, že naše firma Ecotours disponuje kromě segway, též koly a velmi atraktivními ekoly, můžeme pro Vás připravit kombinovanou vyjížďku, kdy si klient vyzkouší nejen segway, ale také ekolo či kolo.

 

  Naše firma Ecotours se též v posledních letech osvědčila v teambuildingových, outdoorových a incomingových aktivitách po celé České republice, kdy jsme schopni pro Vaše zaměstnance i klienty uspořádat celou řadu doprovodných programů kdekoli si budete přát. Pokud budete chtít své zaměstnance obdarovat dárkovým poukazem, pak si můžete vybrat ze dvou možností, které najdete na následujícím odkazu :

 

  http://www.pujcovna-segway.cz/cz/darkovy-kupon/

 

  Věříme, že se nám podaří vyhovět Vašim představám.

 

 

  Ecotours team 24.6.2014 - Vyjížďka s Anetou ( FR )

Vážení a milí nadšenci segway, 

 

obdrželi jsme krásné fotky a pozitivní ohlasy na naší segway vyjížďku v Praze a proto by jsme se o ně chtěli podělit. 

 

Zároveň přejeme za celý tým půjčovny segway spoustu podobných zážitků a věříme, že se opět v budoucnu setkáme například při další segway vyjížďce. 

 

S pozdravem, 

 

Tým půjčovny segway v Praze13.6.2014 - Segway novinky

Vážení klienti segway, 


  Pro tuto letní sezónu 2014 jsme pro Vás připravili několik novinek. Naše společnost disponuje oběma typy strojů segway. Tedy terénními stroji segway X2 a též městskými typy strojů I2. V případě Vaší jasné volby Vám můžeme dodat segway podle přání. Oba typy segway jsou schopné jezdit ve městě a naše půjčovna může též dovézt stroje kdekoli po celé oblasti ČR. 

  Naše půjčovna segway se nachází v samém srdci Prahy, v hotelu Intercontinentál a je určená nejen pro turisty, ale také pro klienty, kteří si chtějí zajezdit kdekoli po celém území Prahy a České republiky. 

  Pro případ, kdy se rozhodnete jet ve větší skupině nás kontaktujte přes formulář na druhé záložce firemní akce, tedy

 : http://www.pujcovna-segway.cz/cz/firemni-akce/ , kde Vám provedeme individuální nacenění s přihlédnutím na množství klientů a lokaci akce. 

  Naše společnosti Ecotours.cz též nabízí vyjížďky i na jiných ekologických dopravních prostředcích, vedle segway, vhodných pro lokalitu Praha, jako jsou elektrokola a běžná městská kola. Máme již ověřenou dobrou zkušenost s kombinovanými programy, kdy se velká skupina rozdělí do menších skupinek, které se na dopravních prostředcích, v průběhu své jízdy Prahou prostřídají. To znamená, že klient nezažije Prahu jen na segway, ale také na kole, či elektrokole a to během jednoho okruhu. Naše společnost Ecotours.cz je vhodná jak pro individuální vyjížďky jednotlivých návštěvníků Prahy, tak pro velké akce typu kongresů. Výhodou je vždy zkutečnost, že na segway, kole, ekole můžete během relativně krátké doby získat komplexnější přehled o celé Praze, na základě kterého se rozhodnete, kterým částem se budete podle svého zájmu věnovat podrobněji. 

  Budeme rádi, pokud se na nás obrátíte s jakýmkoli přáním, podnětem či žádostí o nacenění firemní akce. 

  Váš segway team

  Ecotours.cz
  hotel Intercontinentál
  Náměstí Curieových 43/5
  110 00

  info@pujcovna-segway.cz

 

  info@ecotours.cz26.5.2014 - Dětský modelářský den - 5. ročník

Vážení a milí návštěvníci, 


rádi bychom Vás pozvali na akci "Dětský modelářský den", který se uskuteční 31.5.2014 v Modelářském letišti Sobínka. Zároveň se akce účastní i naše půjčovna segway v Praze a budete mít možnost vyzkoušet si vozítko segway.

Akce Dětský Modelářský Den (DMD) je zaměřena zejména na mladé adepty leteckého modelářství a jejich rodiny. Za cíl si klade vzbudit a podpořit zájem o letecké modelářství, letectví a o aktivní trávení volného času.

Kdy?
V sobotu 31. května 2014 od dopoledních hodin a v neděli 1. června do odpoledních hodin.
Kde?
Modelářské letiště Sobínka, kousek za stanicí metra "B" Zličín, mapa,
GPS: 50°3'18.637"N, 14°16'16.064"E

Aktuálně: 

elektrovětroň Scorpio A80

Mapa areálu 
Soutěžíme o 2 elektrovětroně Scorpio A80
Letový program
Soutěž plastikových modelů
Novinky DMD 2014


Podívejte se na podrobný program nebo seznam pilotů, kteří předvedou své letecké umění.17.4.2014 - Půjčovna segway, kol, elektrokol

Půjčovna segway, kol, elektrokol – firemní akce

 

Vážení a milí příznivci eco vozítek,

 

  V dnešní aktualitě, bych Vám rád představil a podrobněji popsal konkrétní službu naší půjčovny segway, kol a elektrokol a sice – FIREMNÍ AKCE

 

  Půjčovna segway v Praze poskytuje tuto službu již 5 let. Během této doby, jsme nasbírali početné zkušenosti a nyní Vám rádi zajistíme jak kompletní program pro menší skupiny, tak veliké slavnosti, například aktuálně prvomájové slavnosti pro několik set lidí, svatby, konference, firemní večírky v Praze, nebo kdekoli v ČR.

 

  Jednotlivé produkty:  


  Naše půjčovna momentálně disponuje vozítky Segway nové generace X2 a i2, značkovými koly KTM s veškerou výbavou ( zámek na kolo, zadní nosič, držák na vodu, helmy a dále Vám rádi dle domluvy zajistíme i extra doplňky ) a také elektrokoly značky Agogs ( terénní Uphill a městský CityLiner ). Jednotlivé produkty Vám zkombinujeme tak, aby jste svezli i větší počet osob v jeden čas, nebo je můžete využít jako atrakci.

 

  Oblíbené aktivity spojené s půjčovnou segway, kol a elektrokol jsou skupinové vyjížďky Prahou po nejznámějších památkách, dále pak vyjížďky v okolí místa konání akce, nebo pak u segway je to slalom s časomírou, kde nejlepší z nejlepších budou odměněni.

 

  Samozřejmostí je spolupráce i na nových aktivitách, které můžou souviset s dopravou, adrenalinem, reklamou, popřípadě i natáčením spotů.

 

  Dále máme k dispozici i doprovodné programy typu:

 

 •  
  • lukostřelba

  • lezecká stěna

  • terénní čtyřkolky

  • vodní skútry

  • sportovní letadla

  • .... a mnoho jiných ( rádi Vám na požádání zašleme kompletní nabídku )

 

 Google mapy:

 

 Jednotlivé akce řešíme detailně za pomocí google map. Po rozboru poptávky, navrhneme optimální řešení a již před akcí samotnou budete mít k dispozici kompletní program, souhrn památek, popis celé akce a to všechno za pomocí jednoduché mapky, kterou navíc můžete editovat. Tímto způsobem se vše domluví lépe, rychle a přesně.

 

 Doprava:

 

 Naše půjčovna segway v Praze zajišťuje akce po celém území České Republiky. Ať už se jedna o moravskoslezský kraj, nebo středočeský kraj, dopravu Vám vždy zajistíme a na akci budeme včas, tak, aby jsme se s Vámi domluvili na vytyčení plochy doprovodného programu a potvrdili vše potřebné a zároveň připravili vše k bezproblémovému provozu všech aktivit.

 

 Instruktoři:

 

 Potřebujete jiný než český jazyk ? U nás najdete správné lidi. Dle domluvy Vám zajistíme Anglicky, Německy, Francouzsky, Italsky, nebo Španělsky mluvícího instruktora na segway, kolo, či elektrokolo, který bude asistovat a dohlížet po celou dobu trvání akce a nejen to. Záleží pouze na Vás, jak Vám může být náš instruktor nápomocen. Může Vám na místě doporučit jak restaurace a zábavu ( v Praze ), nebo Vám pomůže naučit se ovládat vozítko segway a bude Vás vozit na místa, které si určíte.

 

 Zkušební jízdy:

 

 Máte organizovat teambuilding, firemní akci, nebo jakýkoliv jiný zábavný program pro větší skupinu a nejste si jistí co od nás můžete očekávat ? Tak nás jednoduše kontaktujte mailem: info@ecotours.cz, nebo tel. +420 775 004 078 a my Vám naplánujeme zkušební jízdu, představíme Vám instruktory, předvedeme veškeré naše aktivity a v příjemném prostředí 5 hvězdičkového hotelu Intercontinental v centru Prahy s Vámi rádi projednáme veškeré detaily Vaší případné akce.

 

 

Tak neváhejte a kontaktujte nás, budeme se těšit na každého z Vás.21.2.2014 - Naše půjčovna segway a její služby !

Vážení nadšenci vozítka segway, 

 

Toto, téměř jarní únorové počasí uvítá asi každý z Vás. Obzvlášť když se spojí s jedinečným zážitkem vyjížďky na segway. 

V této části, Vám představíme jednotlivé služby naší půjčovny segway v centru Prahy. Jak jistě víte, naše půjčovna segway strojů v Praze působí na trhu služeb již šestým rokem. Během této doby jsme pro Vás jednotlivé služby neustále vylepšovali. Nevýraznější změny se týkali firemních segway a teambuildingových akcí. U nás v úůjčovně segway Praha, pečujeme osobně o každou akci. A jelikož každá akce má svoje specifika, nabízíme široke možnosti využití strojů segway. 

Na základě Vaších přání Vám rádi a během jednoho dne připravíme kompletní nabídku segway aktivit s časovým harmonogramem, obsazením i s možnostmi provedení těchto aktivit. Mezi nejoblíbenější aktivity patří zejména: 

 

- segway slalom na čas mezi kužely

- vyjížďky s průvodcem po pražských památkách 

- vyjížďky v okolí místa konání Vaší akce ( a to na území celé ČR )

 

Jesli si chcete zvolit jednu z nabízených tras naší půjčovny segway, zde najdete popis jednotlivých vyjížděk, pro usnadnění výběru: 

1 hodinová – Prague Castle tour: 

Během jedné hodiny z centra Prahy až na samotný hrad a zpět ! Tato trasa Vás zavede k nejznámějším památkám Prahy ( Karlův most, Pražský hrad, kostel sv. Mikuláše, Loreta ... ). Bez námahy zvládnete absolvovat celou tuto vyjížďku za doprovodu zkušeného průvodce, který Vás bude zásobovat informacemi nejenom o památkách, ale také o všem co by Vás zajímalo. Po absolování této vyjížďky budete mít ještě dostatek sil, aby jste pokračovali v prohlídce Prahy, nebo například na večerní život v Praze. 

Cena vyjížďky: 1000,- Kč / 40 EUR 

 

1 hodinová – Romantic tour: 

Nenechte se zmást názvem. Tato trasa Vás zavede podél řeky Vltavy do známého pražského Kampa Parku a následně do Starého města. Na trase navštívite místa jako Karlův most, Národní divadlo, Pražský Orloj, Staronovou synagogu a mnoho jiných míst. Jak z názvu vyplívá, je vhodná i na večerní romantické vyjížďky osvětlenou Prahou. Jako zajímavost lze uvést, že tato trasa vede místy, kde byly natáčené známe holywoodské filmy jako například: Mission Impossible, Van Helsing, Česká Spojka – Bad Company

Cena vyjížďky: 1000,- Kč / 40 EUR

 

2 hodinová – Grand City tour: 

Tato vyjížďka je spojením dvou hodinových tras. Během 2 hodin navštívíte jak oblast pražského hradu, tak staré město plus, jako bonus projedete parkem Petřín, kde stojí nejvýše umístěná pražská rozhledna. Na trase uvidíte vše důležité, od pražského hradu až po staroměstský orloj a to pouze během 2 hodin.  Po vyjíždce pak budete mít dostatek informací, k naplánování dalšího pohybu po Praze a můžete zacílit přesnéji na památky, které Vás zaujali nejvíc.

Cena vyjížďky: 1700,- Kč / 70 EUR  

 

V ceně každé firemní segway akce i segway vyjížďky s průvodcem od nás automaticky dostanete: 

- zkušeného průvodce v daném jazyce (EN, CZ každý den, dále DE, FRA,.. a jiné dle domluvy)

- stroj segway pro každého účastníka vyjížďky

- helmy

- pojištění odpovědnosti

- bundy, pláštěnky, rukavice ( na požádání )

 

Budeme se těšit na jakýkoliv dotaz, příspěvek, nebo poptávku a rádi s Vámi naplánujeme nezapomenutelnou segway akci. 

Neváhejte nás kontaktovat: 

info@ecotours.cz

+420 775 004 078

 

Nebo nás můžete navštívit na adrese: 

Hotel Intercontinental

Pařížská 30,

110 00 Praha 119.1.2014 - Rozšíření aktivit na našem stanovišti segway u hotelu Intercontinental

Dne 25.1. se v Pařížské ulici před hotelem Intercontinentál nově otevírá zimní kluziště pro širokou veřejnost.

Doba otevření se nyní odhaduje na 2 měsíce a můžete tedy spojit více aktivit na jednom místě.

 

Přijďte si tedy udělat krásné odpoledne, nebo víkendový den s celou rodinou, kamarády,  nebo kolegy z práce v samém centru malebné Prahy 1.

 

Kluziště je umístěno v blízkosti hotelu Intercontinental, kde se nachází i naše kancelář společnosti ECOTOURS.cz ,   kde Vám můžeme pomoci skloubit aktivity na bruslích, segway, kolech a e-kolech.

 

Těšíme se na Vás, Váš team ECOTOURS.CZ18.11.2013 - Vánoční dárkový poukaz ( -25% )

Vážení a milý návštěvníci,
 
naše půjčovna segway v Praze, Vám jak každý rok nabízí unikátní vánoční dárek jako dárkový poukaz segway. Tento dárkový kupón segway slouží jako předplatné vyjížďky na segway. Dárkový voucher segway si můžete jednoduše objednat na naších stránkách http://www.pujcovna-segway.cz/cz/darkovy-kupon/  O čem tento zvýhodněný dárkový poukaz je ?
 
Naše segway půjčovna Vám nabízí až 25% slevu s běžné ceny. Tento dárkový poukaz je pak následně dodán poštou na adresu, kterou zadáte do vyplňovacího formuláře. Během 2 pracovních dnů Vám pak bude doručen tento dárkový voucher segway, na zadanou adresu a vy si ho jednoduše vyzvednete na poště. Dárkový voucher segway je posílán českou poštou na dobírku.
 
Jak objednat vánoční dárkový poukaz segway ?
 
Zcela jednoduše postupujte dle následujících instrukcí:
 
1 – otevřete si stránku :  dárkový poukaz segway
2 – kompletně vyplňte formulář:
 
pro uplatnění slevy dopište za jméno obdarovaného, kolonka “Dárkový kupón pro” – 31.3.2014
v případě, že nechcete, abychom Vám dárkový poukaz segway zaslali poštou, napište místo adresy: osobní vyzvednutí a datum, kdy si pro dárkový poukaz segway vyzvednete ( tento poukaz si můžete vyzvednout denně od 8:00 – 18:00 v hotelu Intecontinental v ulici Pařížská 30, Praha 1, 110 00 )
 
3 – po vyplnění formuláře stačí kliknout na tlačítko ‘”odeslat” a do 24 hodin Vás budeme ještě telefonicky kontaktovat pro potvrzení údajů a následně dárkový poukaz připravíme a v případě poštovní dopravy i odešleme
 
Naše segway půjčovna se snaží udržet si vysoký standart svých služeb a proto ke každému dárkovému kupónu dostanete také:
 
 - průvodce v požadovaném jazyce ( CZ, EN, DE, RU )
 - segway pro každého účastníka vyjížďky
 - helmy
 - pojištění odpovědnosti
 - pláštěnky nebo bundy v případě zhoršeného počasí
 - rukavice
 
 Náš vánoční dárkový poukaz je vhodný pro rodinu, přátelé, nebo třeba i jako dárek zaměstnancům či kolegům. Využití si takový dárkový kupón najde téměř kdekoliv. A uplatnění tohoto poukazu je taky opravdu snadné. Majitel dárkového kupónu si vyplní rezervaci v našem rezervačním systému zde a sám si určí čas, datum a jiné detaily vyjížďky, nebo jednoduše zavolá jednomu z naších administrativních pracovníků na číslo (+420) 775 004 078 a náš kolega s Vámi provede rezervaci krůček po krůčku. 
 
Věříme, že náš tip na vánoční dárek Vám usnadní složité vybírání a také, ať Vám náš vánoční dárkový poukaz přinese co nejvíce radosti.
 
Těšíme se na Vás na adrese:
 
Pařížská 30,
Praha 1, 110 00
přímo v hotelu Intercontinental, vlevo za lobby barem,
 
nebo nás můžete kdykoliv kontaktovat mailem na info@ecotours.cz, nebo telefonicky na čísle (+420) 775 004 078 

 

Váš segway tým.28.10.2013 - Využijte s námi jedinečné počasí !

Vážení a milý nadšenci eco vozítek,

 

Naše půjčovna segway v Praze je pořád v plném provozu. Hlavně díky počasí, je pořád možné zažít jedinečnou vyjížďku na segway s průvodcem, a zároveň pro mnohé z Vás je to taky příležitost využít možnost dárkového poukazu.

 

Počasí by se mělo udržet ještě minimálně týden v kladných hodnotách a denní teploty by neměli klesnout pod 10 stupňů. Naše půjčovna proto doporučuje využít tuto příležitost co nejdříve. Nejenže si vyzkoušíte ohromující zážitek, který jízda na segway poskytuje. Zároveň si určitě užijete, na aktuální období, velice pozitivně netradiční počasí.

 

Vyjížďky jsou vhodné jak pro chvíle odpočinku s rodinou, nebo s přáteli, ale i jako odměna pro zaměstnance, ukázku města pro ty, kteří jsou v Praze poprvé, teambuildingy, incomingové akce a mnoho jiného.

 

Neváhejte a navštivte naši půjčovnu segway v Praze již dnes. Najdete nás na adrese:

 

Hotel Intercontinental ( přímo uvnitř hotelu )

Pařížská 30,

Praha 1 , 110 00

 

 

Váš segway tým. 17.10.2013 - festival světla v Praze

Vážení nadšenci ekologických dopravních prostředků, 

 

v dnešních dnech se opět začíná jedinečný festival světla v Praze. Tento festival bude zahájen 17.10.2013 ve čtvrtek a bude k dispozici pro širokou veřejnost do 20.10.2013. Jedná se o výstavu nových technologií, inovativních nápadů a zejména nespoutané kreativity. Naše půjčovna segway v Praze, která sídlí uprostřed dění, Vám nabízí unikátní zážitek - vyjížďka za světlem. 

 

Mezi mnoha atrakcemi, které jsou zapojené do tohoto unikátního projektu, jsou např: 

Kostel sv. Ludmily, Staroměstské náměstí, Karlův most, Kampa Park, Ovocný Trh a jiné

 

U nás v půjčovně segway, máme pro Vás nachystáno jedinečnou šanci obejít maximum možných památek a to v kombinaci se zábavou spojenou s vozítkami segway. Postup je velice jednoduchý, objednejte si vyjížďku v pozdějších hodinách mezi 19:30 - 23:30 a pak společně s naším instruktorem navštívite co možná nejvíc památek, které se do této akce zapojili. Sami si můžete zvolit směr jízdy. Začátek každé vyjížďky je na ulici Pařížská 30 a pak už bude zcela na Vás jestli chcete výhled na osvětlenou Prahu z Hradčanského náměstí, nebo navštívit každou budouvu na vozítku segway a bít jí téměř na dotek. 

 

Je to také ideální možnost, jak Prahu představit Vaším přátelům, rodině, nebo kolegům z práce. Na vozítku segway lze obsáhnout mnohem více památek, než aby ste je všechny museli obejít pěšky a navíc si užijete spoustu zábavy jízdou na segway a vůbec Vás to neunaví.

 

Jelikož je táto akce aktuální do 20.10.2013, neváhejte a zarezervujte si svojí vlastní segway vyjížďku za světlem v naší půjčovně segway v Praze již dnes a my Vám připravíme nezapomenutelný zážitek. Firemní akce, incomingové vyjížďky, nebo seznámení s městem Prahou pro zahraničné turisty, to vše jsme schopní zorganizovat během jednoho dne. Stačí jen telefonicky probrat detaily a hned se dáme do práce, ať je Váš zážitek s náma dokonalý.

 

Rezervace, nebo bližší info poskytneme kdykoliv na t.č. +420 775 004 078, nebo na emailu info@ecotours.cz.

Také nás můžete navštívit osobně, přímo v hotelu Intercontinental na adrese Pařížská 30, Praha 1, 110 00

 

Těšíme se na Vás. 

 

 

Váš Ecotours.cz tým13.9.2013 - Architektonická segway vyjížďka

Vážení příznivci eco-vozítek a architektury,
 
  dovoluji si Vás informovat o naší nové segway vyjížďce s názvem “Architektonická vyjížďka Prahou”. Tato trasa zavede všechny zvědavce po nejznámějších památkách různých architektonických stylů a bude spojená také se známými umělci, kteří žili a působili v Praze. Na trase Vám bude nejprve představen gotický styl, společně s názornou ukázkou daného slohu, tak aby nešlo jen o suchou teorii.
 
  Během průvodcované segway vyjížďky, Vám náš zkušený průvodce na segway bude postupně představovat jednotlivé slohy jako například: Románský, Gotika, Renesance, Baroko, nebo Secese a Kubizmus.
 
  Je to jedinečná příležitost jak spojit kulturní vzdělání se zábavnou vyjížďkou na segway. Na začátku každé túry Vám průvodce vysvětlí jak se stroj segway ovládá ( nemusíte se bát, nejde o nic složitého, naprostá většina lidí zvládne jízdu na segway během 2 minut ) a pak po rozcvičce teprve vyrazíte na Architektonickou túru Prahou na segway. Ještě by bylo vhodné podotknout, že před začátkem vyjížďky je dobré, domluvit se s segway průvodcem, které slohy Vás zajímají víc ať může automaticky nastavit trasu dle Vaších preferencí. A pak už Vám nic nebrání plně si vychutnávat kouzelný zážitek vyjížďky segway Prahou společně s poznáváním krás slohů, které naše hlavní město Praha nabízí v plnohodnotném spektru.
 
  Tuto architektonickou segway túru s průvodcem doporučujeme pro Všechny, kteří mají zálibu v poznávání nových věcí, zajisté i fotografy. Je taky ideální pro lidi, kteří navštíví Prahu poprvé v životě a chtějí poznat Prahu moderně na segway a taky může sloužit jako doprovodní program pro incomingové služby, firemní eventy, benefity nebo odměna věrnostního programu. Přesto, že tato segway vyjížďka nabízí něco navíc, nemusíte se bát, že by jste platili něco navíc. Jedná se o bonus naší firmy Segway Rent.
 
  A proto přijďte a vyzkoušejte tuto kombinaci futuristického vozítka segway a kultury, kterou nabízí jedinečná Praha. Těšíme se na Vaší návštěvu.
 
Najdete nás na adrese:
 
Hotel Intercontinental
Pařížská 30
Praha 1, 110 00
 
nebo nás můžete kontaktovat na tel. číslo +420 775 004 078 a nebo taky mailem na info@ecotours.cz , kde Vám náš tým podá víc informací o tomto produktu.
 
S pozdravem,
 

 

Váš segway tým.8.7.2013 - Poděkování

Dobrý den vážená společnosti,

 

v úterý (2.7.) dopoledne jsme spolu s mou ženou absolvovali vyjížďku na segwayi Prahou.
Vozítko je skvělé a mohli bychom na něm jezdit klidně denně.

Pro zábavu, ale klidně i do práce nebo na nákupy. :O>)

 

Co ale náš příjemný prožitek ještě násobilo, byl přístup Vašich průvodců – instruktorů.

Uprostřed letního deště nás přivítal úsměvem Pavel, který s námi vyřídil formality, ustrojil nás a připravil na cestu.

Hned poté se nás ujal Standa, který nás rychle „spřátelil“ se samotnými vozítky, abychom se mohli vydat na naši dvouhodinovou projížďku.

Vše probíhalo hladce a ve velké pohodě.

 

Po celou trasu jsme si užívali nejenom radosti z jízdy a pražských panoramat, ale i  velice milého a obohacujícího lidského setkání.

V neformálním, velice přátelském a otevřeném rozhovoru jsme se dozvěděli  i pár historických perliček, kterých bylo přesně tak akorát

a přicházely tak, jako by si na ně uprostřed rozhovoru Standa jen tak mimochodem vzpomněl. Jedním slovem pohoda.

 

Díky za krásný zážitek i pohodu, které nám Vaši průvodci – instruktoři připravili.

 

s pozdravem

 

Zdeněk a Zdeňka Oklešťkovi
Liberec 17.6.2013 - Večerní segway vyjížďky

Drazí přátelé dvoukolek Segway.

 

Léto již konečně zavítalo do Prahy a jistě uznáte, že jen málo zážitků je kouzelnějších, než procházky večerní Prahou. My u nás v Segway půjčovně ale o jedné přece jen víme. Večerní vyjížďky na segway jsou pravou kombinací zážitku, nadšení a také romanktiky.

Ano, večerním vyjížďkám na Segway k dokonalosti nechybí nic. Nejen romantické večerní vyjížďky magickou Prahou s Vaší drahou polovičkou, nebo zábavné Segway vyjížďky s Vašimi přáteli, nebo kolegy, ale dokonce i Vaše obchodní jednání můžete zpestřit Segway vyjížďkou u nás v Segway půjčovně. To všechno máte k dispozici u nás v naší půjčovně segway. Tato aktivita určitě poslouží jako příjemné zpestření například po pracovním dnu, nebo jen tak jako zážitek z něčeho nového. Zde na odkaze ( http://www.pujcovna-segway.cz/cz/trasy/ ) si můžete vybrat ze čtyř tras, které máme aktuálně v nabídce. Ke každé vyjížďce neodmyslitelně patří také průvodce, stroj segway pro každého člena Vaší skupiny, helmy, pojištění odpovědnosti a také pláštěnky, nebo bundy pro případ zhoršeného počasí. Stačí si jen říct a my Vám zorganizujeme privátní segway vyjížďku. Zcela sami si budete moci vybrat trasu, nebo lokality, které chcete během Vaší segway vyjížďky navštívit. Můžete si například udělat výlet do nedalekého parku Letná, kde si zároveň vychutnáte pohled na historickou část města Praha.

Naše nabídka segway obsahuje také firemní, teambuildingové, incomingové akce. Jsme schopni zabezpečit vyjížďky segway i po okolí, nebo soutěž slalom na segway, kde každý může zkusit šanci a zajet nejrychlejší čas. Pro vítěze pak můžeme připravit odměnu v podobě kuponu pro 2 lidi na hodinovou vyjížďku po Praze.

Nenechte si ujít také možnost vyzkoušet naše kvalitní kola značky KTM, nebo elektrokola Agogs, se kterými se výšlap na Pražský hrad změní na snadno zdolatelný zážitek.

Přijďte a přesvědčte se, jak snadné je naučit se Segway ovládat. Instruktoři u nás v Segway půjčovně dobře vědí, že Vaše možná počáteční nervozita se za pár chvil promění v úsměv a pak už nic nebrání tomu, užít si nádheru večerní Prahy.

 

 

Těšíme se na Vás22.5.2013 -13.5.2013 - Akce segway pro všechny !

Vážení příznivci vozítka segway,

 

Skvělý program pro Vás i Vaše děti na Den dětí. Vozítka Segway si můžete vyzkoušet na akci Dětský modelářský den, která se koná 1.6. na modelářském letišti Sobínka nacházející se v blízkosti pražského Zličína. Kromě našich vozítek Segway generace X2 na Vás čeká bohatý program v podobě leteckých ukázek špičkových RC pilotů a jejich modelů, letecké a modelářské dílny a soutěže, letecký simulátor a jízda s terénními RC auty. Vaše děti potěší skákací hrad, výtvarné tvořivé dílny, nové hry KANJAM, kontaktní ZORBING, nebo také možnost vytvoření obřích bublin.

 

Akce je pořádána DDM PRaha 4, Hobby centrem 4. 

Více informací na webu akce: http://dmd-hc4.blogspot.cz   26.3.2013 - Jarní počasí

Vážení příznivci vozítka segway,

 

Jarní počasí již dorazí do Prahy každým dnem a teplé dny nás budou vyzývat do venkovních aktivit. Naše segway půjčovna Vám připravila ceny, které nelze odmítnout.

 

Naše půjčovna segway je neustále připravená splnit každé přání i toho nejnáročnějšího zákazníka. Určitě po dlouhém chladném období přijde vhod si utužit pracovní vztahy, odpočinout si s rodinou, nebo povyrazit si za zábavou, kterou nabízí právě naše segway půjčovna v Praze. Tato dvoukolka je výborná pro každého, kdo chce zažít adrenalinový zážitek a to nejen v centru Prahy, ale také na místě, které si vyberete, formou segway akce.

 

Segway vyjížďku můžete využít též jako dárek, obdarovat své blízké, nebo kohokoli jiného formou dárkového poukazu na segway. Dárkový poukazu lze objednat na naší záložce http://www.pujcovna-segway.cz/cz/darkovy-kupon/ . Dárek také může být formou doručení segway přímo k Vám domů, nebo na místo rekreace a tam si užívat veškeré potěšení, které tento stroj nabízí.

 

Firemní, teambuildingové, nebo incomingové akce můžete objednávat přes odkaz http://www.pujcovna-segway.cz/cz/firemni-akce/. Máme již 4 leté bohaté zkušenosti s pořádáním těchto akcí. Naše terénní stroje segway X2, zvládnou jakýkoli terén a aktivitu segway Vám můžeme udělat na klíč podle Vašeho přání.

 

Přijeďte si užívat segway vyjížďky v Praze za opravdu přijatelné ceny. V našem ceníku máme slevu pro každého z Vás. Vyzkoušejte si segway na dvě hodiny, zatím co první osoba zaplatí 1 500 Kč, tak druhá a každá další osoba zaplatí již jen 1 200 Kč. V ceně máte svého průvodce, helmičky i občerstvení. S průvodcem je možné si domluvit individuální trasu, která bude vyhovovat Vašim představám.

 

A tak neváhejte a navštivte nás na adrese:

 

Hotel Intercontinental

Náměstí Curieových 43/5

Praha 1, 110 00

 

Kancelář máme v přízemí hotelu interkontinentál, stačí pouze projít kolem recepce, dále consiere a lobby-baru a najdete nás po levé straně.

 

Nebo nás kontaktujte na:

 

info@ecotours.cz

kancelář: ( +420 ) 725 004 078

 

Váš segway team.12.2.2013 - Segway akce !

 

 Vážení a milí příznivci vozítka segway, 

 Zimní období už je na ústupu a naše půjčovna segway i nadále provozuje svoje služby. Naše segway půjčovna nabízí možnost půjčování segway I2 a také stroje nové generace X2. Hluboký vzorek na pneumatikách Segway X2, umožňuje zvládnutí záludných úseků na bahně, štěrku, trávě nebo písku.  Speciálně upravený software a širší rozvor zajišťuje maximální stabilitu. Dojezd segway X2 je 20 km na jedno nabití. Ať už Vás vaše adrenalinové srdce zavede kamkoli, čeká Vás čisté nadšení, protože model Segway X2 Vás přenese přes jakýkoli terén nazákladě jediného ladného pohybu těla. Veškerou práci se segway zajišťuje náš mladý a profesionální kolektiv. Od přípravy strojů, učení ovládání stroje a samozřejmě i průvodcování, vše je vždy dokonale připraveno pro každou Vaší akci. 

 Momentně naše segway půjčovna v Praze nabízí opravdu širokou možnost jak uspořádávat akce, doprovodné programy, nebo také teambuilding akce. Zcela bez starostí, stačí zadat na naších stránkách ( http://www.pujcovna-segway.cz/cz/firemni-akce/ ) detaily Vaší představy ideálně zorganizované akce, kde si můžete k segway akci přiobjednat také kola nebo elektrokola, a Vše ostatní pak můžete nechat na nás. Každá Vaše představa je pro nás výzvou. Půjčovna segway už zorganizovala stovky akcí a to nejen v Praze ale takřka v každém koutě České Republiky. Segway půjčovna se zúčastnila velkých akcí, jako doprovodný program, kde jsme za jeden den svezli několik set zvědavců a nadšenců, taky jsme byli součástí teambuildingových akcí, kde zaměstnanci měli vozítka segway k dispozici i na víc dnů, sami si organizovali vyjížďky a tak objevovali nejen krásy přírody, ale také fantastické vlastnosti vozítka Segway X2. 

 Segway má také využití pro zahraniční návštěvy. Chtěli by jste dopřát svým známým, kolegům nebo vzdálené rodině poznávací vyjížďku kolem nejúžasnějších památkách Prahy ? S námi tento problém vyřešíte hravě. Naši průvodci jsou špičkově vybavení informacemi o Praze a to nejen o historií, ale také zajímavostech, které dotvářejí úžasnou atmosféru vyjížďky na segway. Pro své přátelé, zaměstnance, nebo obchodní partnery si můžete vybrat jednu z naších stálých tras kolem centra města Prahy, nebo si můžete naplánovat vyjížďku dle Vaších představ zcela sami. 

 Stroje segway lze taky využít pro reklamní účely a to sice prostřednictvím reklamních ploch na segway, které nelze přehlédnout. Nabízíme několik typů shildů. Reklamu na segway v kombinaci s promotérem nebo promotérkou zaregistruje každý kolemjdoucí a navíc jako bonus si zároveň každý oslovený může segway na pár minut vyzkoušet. V případě spolupráce tohoto typu upřednostňujeme osobní jednání a jsme schopní udělat reklamu dle vašich nároků.

 Nezapomeňte, že na akce zrealizované do 31.3.2013 platí akce, kde na každý, teambuilding, firemní akci, nebo segway jako doprovodní program dostanete až 25% slevu. Proto neváhejte a kontaktujte nás a rezervujte si zážitek Segway již dnes. Kontaktovat nás můžete : 

 telefonicky : (+420) 775 004 078, nebo (+420) 725 006 800

 emailem : info@ecotours.cz 

 nebo na adrese : 

 náměstí Curieových 43/5
 Praha 1 ( ul. Pařížská )
 Hotel Intercontinental - najdete nás v otevřené kanceláři v přízemí hotelu vlevo za lobby barem

 Těšíme se na Vás

 Váš segway team

 4.1.2013 - Segway i v zimě

 

Vážení příznivci vozítka SEGWAY,

I v tomto počasí zimní sezóny zůstává naše půjčovna segway 100 % připravena na vyjížďky pro Vás ušité na míru. Proto jako jediná firma nabízíme stroje Segway nové generace typu X2. Hluboký vzorek na pneumatikách Segway X2, umožňuje zvládnutí záludných úseků na bahně, štěrku, trávě nebo písku. Speciálně upravený software a širší rozvor zajišťuje maximální stabilitu. Společně se segway X2 Vám naše půjčovna segway nabízí ochranné pomůcky vhodné pro chladnější počasí a to bundy, rukavice, čepky, helmy nebo také pláštěnky.

Zážitek segway si můžete vyzkoušet i po sněhové nadílce. Vždy pro Vás dokážeme definovat trasu pro vyjížďku segway, podle momentálně nejvhodnějších lokalit. Tato trasa povětšinou zahrnuje následující lokality :

Náměstí Curieových, Staroměstské náměstí, spodní část Václavského náměstí, ulice Národní, Kampa park, nebo Pohořelec.

Nemusíte se však omezovat jenom na Prahu, u nás je možné zapůjčení stroje po celé ČR. Obzvláště výhodné v této době je zorganizovat si segway akci nebo výjížďku, jelikož za každou firemní nebo soukromou akci nyní zaplatíte o 20 % méně. Taktéž pro skupiny při vyjížďce s počtem členů nad 5 nabízíme individuální nacenění !

Tak neváhejte a kontaktujte nás. Sídlíme přímo v centru prahy na adrese:

Hotel INTERCONTINENTAL

náměstí Curieových 43/5
Praha 1 ( Pařížská st.)

Nebo mailem na info@pujcovna-segway.cz

Těšíme se na Vás.

Váš Segway Team.

 28.12.2012 - Proměnlivé počasí

 

Vážení a milí příznivci vozítek segway,
nenadálá změna počasí k lepšímu Vás přímo vybízí vypůjčit si segway 
na projížďku po Praze. Předpověď počasí na následující dny je stále 
velmoptimistická a tak neváhejte dorazit. Každý den jsme na Vás 
připraveni v době od 9:00 do setmění v hotelu Intercontinental. 
Ceny vyjížděk začínají již na 500 Kč.

Jestli jste se tedy právě rozhodli, tak následující krok (rezervace
vyjížďky) je velice snadný. Stačí jen otevřít rezervační systém na 
našich stránkách, vybrat si trasu a poté pro Vás vhodný čas. 
Posléze už jen stačí vyplnit formulář a odeslat. Nebo nám můžete 
zavolat a zarezervovat se v době mezi 8 hodinou ranní a 6 večerní 
na telefonním čísle +420725004078. Den před vyjížďkou Vás ještě 
budeme kontaktovat.

Jedna rada na závěr, i když je venku pěkně, je lepší se teple obléci.
Jelikož stojíte na segwayi bez možnosti pohybu a tudíž by Vám mohla 
zima zalézt pod nehty.Těšíme se na Vás,Váš Segway Team

 18.12.2012 -5.12.2012 - Vánoční dárkový poukaz

Vážení a milý příznivci vozítka Segway, 

 

Blíží se čas vánoc a my, stejně jako každý rok, jsme pro Vás přichystali adrenalínový dárek na Vánoce a to se slevou až 25 %. Náš tip na dárek na Vánoce představuje Vánoční dárkový poukaz. Tento Vánoční dárkový kupón nejen pro muže obsahuje Vámi objednaný čas na vozítku segway v doprovodu zkušeného průvodce, který Vám pomáhá najít nejlepší trasu a dbá na Vaši bezpečnost. A jelikož má dárek potěšit i Vás samotné, jako tipy na dárky si dovolujeme upozornit na časově omezenou akci na Vánoční dárkový poukaz a to v podobě 25% slevy. Pokud chcete zlevněný dárkový šek, napíšete do kolonky pro koho dárkový šek chcete i datum 31. 3. 2013 a automaticky získáte slevu 25% oproti ceníku. 


 Náš vánoční dárkový poukaz je vhodný pro rodinu, přátelé, nebo třeba i jako dárek zaměstnancům či kolegům. Využití si takový dárkový kupón najde téměř kdekoliv. A uplatnění tohoto poukazu je taky opravdu snadné. Majitel dárkového kupónu si vyplní rezervaci v našem rezervačním systému zde (tady bude odkaz na proklik na rezervace) a sám si určí čas, datum a jiné detaily vyjížďky, nebo jednoduše zavolá jednomu z naších administrativních pracovníků na číslo (+420) 775 004 078, (+420) 775 004 078 a náš kolega s Vámi provede rezervaci krůček po krůčku. 


 Snažíme se vyjít Vám co nejvíce vstříc, jak službami během vyjížďky, tak veškerým kontaktem před vyjížďkou. Vánoční dárkový poukaz můžete mít hned v den objednání, stačí navštívit naší kancelář pujčovny segway a kol na Praze 1, Pařížská ulice 30 ( na konci Pařížské ulice u Vltavy, přímo v hotelu InterContinental ), nebo Vám poukaz pošleme přímo na adresu a to v den zadání objednávky. 


 Vánoční dárkové poukazy lze objednávat na naších stránkách : zde 


 Věříme, že náš tip na vánoční dárek Vám usnadní složité vybírání a také, ať Vám náš vánoční dárkový poukaz přinese co nejvíce radosti.

 

Váš segway tým.

 

 

 7.11.2012 - Jezdíme i na podzim

Vážení příznivci Segway, 


Přijďte využít poslední část ročního období, která umožňuje i v těchto chladnějších dnech zažít nezapomenutelný zážitek z vyjížďky na Segway. Naše půjčovna Segway je i nadále připravená poskytovat co nejkvalitnější služby. 

I na toto roční období jsme stoprocentně připraveni. Naše půjčovna segway Vám může na vyjížďku segway nabídnout značkové doplňky pro zkvalitnění zážitku. K dispozici máme bundy, čepice, rukavice, helmy i pláštěnky. Mimo jiné toto období je charakteristické menším ruchem na ulicích, a tím pádem více požitku z jízdy. V rámci zkvalitnění našich služeb dáváme také větší prostor v organizaci vyjížďky. Sami si můžete vybrat, jestli máte zájem o důkladný výklad o Praze, nebo zvolíte raději variantu bez výkladu, o to více jízdy a adrenalinu. 

Na závěr bychom Vám rádi připomněli náš tip na vánoční dárek v podobě dárkového poukazu. Překvapit a potěšit tak můžete rodinu, známe, kolegy i kamarády. Dárkové kupóny Vám na počkání vystavíme na naší základně, hned následující den po objednání zašleme na Vaší adresu. 

Odkaz pro objednání dárkového kupónu : zde

Pujčovna Segway - zádkladna:


Hotel Intercontinental 
náměstí Curieových 43/5 ( Pařížská 30 )
Praha 111.10.2012 - Vážení příznivci vozítka Segway

Vážení příznivci vozítka Segway, 

 

 Naše půjčovna segway Vám nabízí doprovodné programy, teambulding, outdoorové aktivity, firemní večírky a to v doprovodu segway a kol aktivit, které pro Vás rádi zorganizujeme.

 

 Naše terénní stroje X2 zvládnou jakýkoli terén, který nabízí Vámi vybraná lokalita pro firemní večírek. Náš mladý kolektiv pro Vás může zorganizovat doprovodné zábavné aktivity na segway typu slalom, vyjížďky po okolí, nebo rádi zpracujeme Vaše náměty na soutěže. Odvezeme stroje kamkoli po ČR. Udělejte Vašim zaměstnancům nezapomenutelné překvapení a ani oni Vám to nezapomenou. 

 

 Můžete také odměnit své zaměstnance nezapomenutelným zážitkem a zakoupit Vánoční dárkové poukazy na segway pro jednotlivce, páry, nebo i celé rodiny.

 

 Stačí kliknout na odkaz : zde

 

 Nebo zavolat na číslo: (+420) 775 004 078 

 

 Těšíme se na Vás, 

 

 Váš Segway & Bike Team16.8.2012 - Nenechte si ujít 20% slevu


Vážení příznivci segway a kol, 

 

pomalu přicházejí prázdniny a s nimi také čas na výlety, vyjížďky a dobrodružství. Proto jsme pro Vás připravili speciální slevu, která odmění každého zákazníka. 

 

Sleva se týče obou našich aktivit : segway a kol. 

 

Vyzkoušejte si vyjížďku segway s rodinou, přáteli, nebo udělejte netradiční zpestření Vašim kolegům a získejte tak slevu 20% na naši druhou aktivitu - vyjížďku na kole. Stejně tak můžete získat stejnou slevu na vyjížďku segway, když předtím využijete některé ze služeb spojené s naší půjčovnou kol. 16.7.2012 - Léto se SEGWAY

Letní počasí umí být velice vyčerpávající. Proto jsme pro ty kteří mají radši západ slunce, nebo si chtějí užít romantickou atmosféru noční Prahy, vyjížďky až do večerních hodin. 

 

V čase letních prázdnin, kdy člověk potřebuje den s minimálne 30 hodinama, Vám naše půjčovna segway poskytne možnost rezervovat si vyjížďku až do 23:00 hodin !!! Je zcela na Vás jestli chcete zažít vysloveně romantiku noční Prahy těsně před půlnocí, nebo naplánovat vyjížďku se západem slunce, které v létě zapadá kolem 21:00. 

 

Rezervace nočních vyjížďek můžete prováďet telefonicky na číšlech (+420) 725 006 666, 775 004 078

 

Váš SEGWAY TEAM13.6.2012 - Přijďte si půjčit nové KOLO !

 

Vážení příznivci segway a kol,

s radostí Vám všem oznamuji, že od května letošního roku si na našem novém stanovišti v Praze budete moci vypůjčit nebo zarezervovat novou službu. Jak už z nadpisu vyplývá, jedná se o vyjížďky na kolech s průvodcem, nebo půjčovnu kol značky KTM přizpůsobené na městský provoz.

Připravili jsme pro Vás kvalitně vybavená kola, která mají 8 rychlostí, odpruženou přední vidlici, odpružené sedadlo a také široká a vystužená kola pro bezpečný a také pohodlný zážitek.

Spolu s kvalitním vybavením Vám nabízíme také kvalitní služby. U nás si můžete vybrat ze 3 naplánovaných tras, které zahrnují nejzajímavější části azákoutí centra Prahy, nebo si můžete sami vybrat destinace pro Vás nejlákavější a naši instruktoři se Vám přizpůsobí. Trasu můžete absolvovat jak v uzavřené společnosti v libovolný čas, tak i v otevřené společnosti v pevně stanovený čas.
K dispozici máte také cyklostezku vzdálenou přibližně 100m od naší základny, vedouci kolem Vltavy, kde nebudete rušení automobilovým provozem.

Vyjíždky na kole jsou vhodné jak pro rodinné výlety, poznávání Prahy, nebo také můžete obdarovat své známe příjemnou vyjíždkou.


Podrobnější informace najdete přímo na odkaze http://www.bikerent.cz/cz/pruvodcovane-vyjizdky/

Budeme také rádi za každý dotaz, nebo připomínku, které můžete zasílat na adresu infobikerent@seznam.cz.


Těší se na Vás SEGWAY & BIKE TEAM Intercontinental

 

 3.5.2012 - AKCE - segway vyjížďky se snídaní

 

Překvapte svého partnera rovnou dvakrát - připravili jsme pro Vás kombinaci vyjížďky na segway se snídaní 50 metrů od Staroměstského náměstí. Bližší informace čtěte v článku.

Vyjížďka segway

Jedná se o hodinovou vyjížďku na segway, která se koná mezi sedmou a desátou hodinou dopolední. Snídaní na Malém náměstí buď začnete, nebo skončíte. Jedná se o soukromou vyjížďku, na které budete sami s Vaším průvodcem, který vás vyzvedne, nebo doprovodí do COYOTES PRAGUE.

 

Cena je 1000 Kč / 1 osobu + Cena menu které si vyberete.

 

 

 

MALÁ SEGWAY SNÍDANĚ

 

 • Míchaná vejce se šunkou ( 2 ks)

 • Palačinka s marmeládou a šlehačkou

 • Ovocný jogurt

 • Pečivo a 1 Croissant

 • Máslo, marmeláda, nutela a med

 • Káva, nebo čaj 170 Kč

 

 

 

 

 

VELKÁ SEGWAY SNÍDANĚ

 

 • Vaječná omeleta šunka houby (2ks)

 • Párek s hořčicí a křenem (1 ks)

 • Lívance s javorovým sirupem (2ks)

 • Ovocný jogurt

 • Pečivo a 1 Croiassant

 • Máslo, marmeláda, nutela a med

 • Káva, nebo čaj 210 Kč

 

 

 

 

SEGWAY FITNESS SNÍDANĚ

 

 

 • Šunka, sýr (100 g) a fitness pečivo

 • Zeleninový salát

 • Müsli (nebo Cornflakes) s bílým jogurtem

 • Ovocný salát

 • Margarín, marmeláda a med

 • Pomerančový juice 0,2

 • Káva, nebo čaj 170 Kč

 

 28.2.2012 - Nová segway kancelář

Máme pro Vás skvělou zprávu. Od 1.3. 2012 otevíráme novou segway kancelář v hotelu Intercontinental v Praze naproti konciéři. Zde si budete moci půjčovat a rezervovat stroje segway na Vaše vyjížďky. Také Vám tu rádi poradíme s výběrem dalších volnočasových aktivit, které můžete podniknout při návštěvě Prahy.

 

Segway team

 22.11.2011 - VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ KUPONY SE SLEVOU AŽ 25% - JEZDÍME I V ZIMĚ!!!

Přeji krásný den všem příznivcům SEGWAY, těchto netradičních dopravních prostředků. Nyní máte jedinečnou příležitost nakoupit dárkové kupóny za stávající příznivé ceny. Určitě jsou mezi Vámi pečlivky, které již nakupují vánoční dárky.
Kolikrát vlastně člověk přemýšlí, co koupit :-)??? Připravili jsme pro Vás speciální nabídku - slevu 25% na dárkové kupóny s platností do 31. 3. 2012. Klasické dárkové kupóny pak mají platnost do 1. 6. 2012 a ty jsou za stávající ceny z ceníku.
     Jak to vlastně u nás funguje:
a) vyplníte si v naší záložce krátký formulář:   www.pujcovna-segway.cz/cz/darkovy-kupon/

b) připravený a zatavený dárkový kupón dorazí na Vámi zadanou adresu Českou poštou na dobírku do 3 prac. dnů. Budete platit pouze cenu vyjížďky.

c) obdarovaný si sám určí den a hodinu, kdy s námi bude chtít vyrazit na vyjížďku a z tepla domova si tento údaj může zadat v záložce rezervace na našem webu ( tyto informace jsou samozřejmě i na dárkovém kupónu) - www.pujcovna-segway.cz/cz/rezervace/         

d) pokud chcete zlevněný dárkový kupón napište do kolonky pro koho dárkový kupón chcete i datum 31. 3. 2012 - DOSTANETE  25% SLEVU O PROTI CENÍKU.

Vaši instruktoři : Honza, Michal, Ondřej a Pavel16.10.2011 - Nejkrásnější zákaznice z celého světa

 

 

Zdravíme všechny příznivce segway a obdivovatele krásných dívek. Měli jsme to potěšení seznámit se strojem segway celý svět v zastoupení těch nejkrásnějších a musím říct, že i nejšikovnějších dívek.

 

     Co se týče novinek, připravili jsme pro Vás Vánoční dárkové poukazy, které jsou zlevněné o 25%.

Je to dárkový poukaz, který si vyplníte na našich stránkách a do 2 pracovních dnů Vám ho přiveze česká pošta na dobírku. Využijte této jedinečné nabídky. Dárkové poukazy platí do konce 3 měsíce 2012.

 

Zdraví vás SEGWAY TEAM Intercontinental

 4.7.2011 - speciální nabídka večerních vyjížděk na segway

Užijte si teplé letní večery v romantické Praze, která je už bez velkého provozu. Je to ideální start romantického večera pro dvojice. Pokud budete chtít končit vyjížďku jinde než na naší základně, například v restauraci, tak to není problém. Trasu vyjížďky si určíte sami a náš instruktor Vás na segway vezme všude tam, kam se budete chtít podívat.12.4.2011 - Přivítejte s námi na segway jaro.

Letošní sezónu startujeme se slevami již od druhé osoby. Doporučujeme Vám novinku, chcete udělat nezapomenutelný dojem ? Dopřát své drahé polovičce něco výjimečného. Podnikněte večerní romantickou vyjížďku osvětlenou Prahou. Večer se dostanete do nejkrásnějších lokalit Prahy, které už nebudou tak přelidněné, jako v průběhu dne. Vyberte si cíl, chcete na Kampu, Pražský hrad, Karlův most, nic není problém.29.12.2010 - Valentýnský dárek

   Dobřejte svému příteli, přítelkyni nezapomenutelný dárek ve formě jízdy na stroji segway. Kupte mu, jí  dárkový kupón k Valentýnu, který si můžete vyzvednout při příznivějším počasí, kdykoli do 1.6.2010. Takový to zážitek je skutečně nezapomenutelný. Nabízíme Vám též časově omezené slevy dárkových poukazů, které najdete v záložce ceník. Nebo pro přímou konzultaci kontaktujte svého instruktora Honzu tel.: 725 00 68 00.
   Trasu, kterou budete obdarovávat si vyberte v záložce trasy. Je možná trasa individuální v časovém rozsahu zakoupeného dárkového kupónu.

 Váš segway team

 Honza, Michal, Ondřej, Pavel2.5.2010 - Podpoříme Vaší firemní akci!

 

Přejeme krásný den všem firemním partnerům,

víme že kvalita našich služeb a typ našich strojů určitě předčí naši konkurenci a to především na mimopražských akcích, kde se dá využít potenciál našich terénních strojů. Vnímejte rozdíl mezi stroji SEGWAY a zaplaťte si kvalitu a exklusivitu teréních strojů X2 a našich připravených a pracovitých instruktorů.

Větší firemní akce v Praze samozřejmě pro nás není žádný problém, hlavně když chcete startovat v samotném centru Prahy - sídlíme na konci Pařížské ulice a spolupracujeme s hotelem INTERCONTINENTAL, kde se nachází i naše sídlo. Samozřejmě, že cenou dokážeme konkurovat všem půjčovnám z Prahy a ČR.

Vaše nabídky na spolupráci nám zasílejte na info@pujcovna-segway.cz, nebo volejte na 725 00 69 00 / Michal Vylít - jednatel společnosti.

 

Autorizovaná půjčovna osobních transportérů Segway. Poskytovatel zajišťuje služby dle předepsaného standardu s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Nezaměňovat s neautorizovanými subjekty.

Nabídka půjčovny segway

Půjčovna dvoukolek SEGWAY X2, I2

Děkujeme, že jste vstoupili do kontaktu s naší půjčovnou segway. Naše půjčovna segway, která má již pětiletou tradici, Vám nově nabízí oba typy segway, tedy segway X2 terénní a segway I2 městský. Naše půjčovna nabízí své služby, jak pro zájemce o průvodcované vyjížďky Prahou na segway, tak pro outdoorové, teambuildingové, incomingové společnosti kdekoli po celém území České Republiky.

Segway je jedinečná a oblíbená dvoukolka. Jízda na segway je intuitivní a velice snadná, zvládne ji opravdu každý klient. Přijďte si k nám do naší půjčovny segway vyzkoušet tento nadčasový dopravní prostředek.

Kontaktní údaje - SEGWAY PRAHA

Provozovna
Hotel Grandior
Na Florenci 1412/29
Praha 1
info@ecotours.cz

Pro rychlou komunikaci, či rezervaci nám pište Vaše dotazy na:

info@ecotours.cz
info@pujcovna-segway.cz

Copyright © 2010 - 2024 Super Segway Tours, webdesign by web-evolution

katalog katalog odkazů Website Analysis BezpečnýNET VproV s.r.o. - Deutsch VproV s.r.o. - Pусский VproV s.r.o. - Français VproV s.r.o. - Espanol VproV s.r.o. - Italiano VproV s.r.o. - Slovensky VproV s.r.o. - Polski