Vaše komentáře


Na tomto místě naleznete ohlasy našich zákazníků. Pokud si přejete podělit se o Vaše zkušenosti s námi, vyplňte následující zákaznický formulář.


120 minut - Pražská panoramata - 120 min

Zdeněk a Zdeňka, Liberec    100%
Dobrý den vážená společnosti,v úterý (2.7.) dopoledne jsme spolu s mou ženou absolvovali vyjížďku na segwayi Prahou.
Vozítko je skvělé a mohli bychom na něm jezdit klidně denně.

Pro zábavu, ale klidně i do práce nebo na nákupy. :O>)


Zdeněk a Zdeňka, Liberec

zobrazit

Z Florence k Vltavě,na Hrad,zahradami pod Petřínem zpět - individuální

Věra - ČR    90%
S Ondrou jsme začínali v 6 lidech na Florenci, odtud k Hiltonu,po vltavském nábřeží (zde už jsme všichni měli větší jistotu). Přes most na Malostranské náměstí, nahoru Nerudovkou k Hradu a v malém výletním bistru v parku pod Petřínem na zahrádce, kam nás

zobrazit

střední trasa - 60 min

Petr ČR    96%
Veliký kompliment pro Vás. Vaše terénní stroje segway jsou nejlepší. Instruktor byl profík. Díky za báječnej zážitek. Příští léto zase vezmem kluky a vyrazíme znovu.Petr ČR

zobrazit

Báječnej zážitek

   100%
Veliký kompliment pro Vás. Vaše terénní stroje segway jsou nejlepší. Instruktor byl profík. Díky za báječnej zážitek. Příští léto zase vezmem kluky a vyrazíme znovu.

zobrazit

Úžasné zážitky

   100%
S Ondrou jsme začínali v 6 lidech na Florenci, odtud k Hiltonu,po vltavském nábřeží (zde už jsme všichni měli větší jistotu)

zobrazit

Vozítko je skvělé

   100%
Dobrý den vážená společnosti, v úterý (2.7.) dopoledne jsme spolu s mou ženou absolvovali vyjížďku na segwayi Prahou. Vozítko je skvělé a mohli bychom na něm jezdit klidně denně.

zobrazit

Pro rezervaci nebo informace nás můžete kontaktovat na:
ČeskyEnglish +420 775 004 078                Deutsch +420 725 006 800
русский +420 725 405 615                  E-mail: info@ecotours.cz

Autorizovaná půjčovna osobních transportérů Segway. Poskytovatel zajišťuje služby dle předepsaného standardu s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Nezaměňovat s neautorizovanými subjekty.

Nabídka půjčovny segway

Půjčovna dvoukolek SEGWAY X2, I2

Děkujeme, že jste vstoupili do kontaktu s naší půjčovnou segway. Naše půjčovna segway, která má již pětiletou tradici, Vám nově nabízí oba typy segway, tedy segway X2 terénní a segway I2 městský. Naše půjčovna nabízí své služby, jak pro zájemce o průvodcované vyjížďky Prahou na segway, tak pro outdoorové, teambuildingové, incomingové společnosti kdekoli po celém území České Republiky.

Segway je jedinečná a oblíbená dvoukolka. Jízda na segway je intuitivní a velice snadná, zvládne ji opravdu každý klient. Přijďte si k nám do naší půjčovny segway vyzkoušet tento nadčasový dopravní prostředek.

Kontaktní údaje - SEGWAY PRAHA

Provozovna
Hotel Grandior
Na Florenci 1412/29
Praha 1
info@ecotours.cz

Pro rychlou komunikaci, či rezervaci nám pište Vaše dotazy na:

info@ecotours.cz
info@pujcovna-segway.cz

Copyright © 2010 - 2024 Super Segway Tours, webdesign by web-evolution

katalog katalog odkazů Website Analysis BezpečnýNET VproV s.r.o. - Deutsch VproV s.r.o. - Pусский VproV s.r.o. - Français VproV s.r.o. - Espanol VproV s.r.o. - Italiano VproV s.r.o. - Slovensky VproV s.r.o. - Polski