Vaše komentáře


Úžasné zážitky

01.07.2014

100%

S Ondrou jsme začínali v 6 lidech na Florenci, odtud k Hiltonu,po vltavském nábřeží (zde už jsme všichni měli větší jistotu). Přes most na Malostranské náměstí, nahoru Nerudovkou k Hradu a v malém výletním bistru v parku pod Petřínem na zahrádce, kam nás Ondra pozval k odpočinku, občerstvení a nádhernému výhledu na červenostřechatou Prahu, jsme se kochali a sdíleli úžasné zážitky z vyjímečné 2 a půlhodinové prohlídky kouzelné Prahy.Díky!

Spokojenost zákazníků:

Hodnocení www stránek
Hodnocení místa základny SEGWAY
Hodnocení výběru trasy
Hodnocení instruktora
Hodnocení ovladatelnosti segway X2
Celkové hodnocení

zpět na seznam příspěvků

Pro rezervaci nebo informace nás můžete kontaktovat na:
ČeskyEnglish +420 775 004 078                Deutsch +420 725 006 800
русский +420 725 405 615                  E-mail: info@ecotours.cz

Autorizovaná půjčovna osobních transportérů Segway. Poskytovatel zajišťuje služby dle předepsaného standardu s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Nezaměňovat s neautorizovanými subjekty.

Nabídka půjčovny segway

Půjčovna dvoukolek SEGWAY X2, I2

Děkujeme, že jste vstoupili do kontaktu s naší půjčovnou segway. Naše půjčovna segway, která má již pětiletou tradici, Vám nově nabízí oba typy segway, tedy segway X2 terénní a segway I2 městský. Naše půjčovna nabízí své služby, jak pro zájemce o průvodcované vyjížďky Prahou na segway, tak pro outdoorové, teambuildingové, incomingové společnosti kdekoli po celém území České Republiky.

Segway je jedinečná a oblíbená dvoukolka. Jízda na segway je intuitivní a velice snadná, zvládne ji opravdu každý klient. Přijďte si k nám do naší půjčovny segway vyzkoušet tento nadčasový dopravní prostředek.

Kontaktní údaje - SEGWAY PRAHA

Provozovna
Hotel Grandior
Na Florenci 1412/29
Praha 1
info@ecotours.cz

Pro rychlou komunikaci, či rezervaci nám pište Vaše dotazy na:

info@ecotours.cz
info@pujcovna-segway.cz

Copyright © 2010 - 2022 Super Segway Tours, webdesign by web-evolution

katalog katalog odkazů Website Analysis BezpečnýNET VproV s.r.o. - Deutsch VproV s.r.o. - Pусский VproV s.r.o. - Français VproV s.r.o. - Espanol VproV s.r.o. - Italiano VproV s.r.o. - Slovensky VproV s.r.o. - Polski