Firemní akce

KUPTE SVÝM ZAMĚSTNANCUM VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ KUPONY

12.11.2010

Přeji krásný den všem příznivcům našeho webu, Prahy a SEGWAY. Nyní máte jedinečnou příležitost nakoupit dárkové kupóny pro své zaměstnance a kolegy  za stávající příznivé ceny. Určitě jsou mezi Vámi pozorní šéfíčci, kteří již nakupují  pro své zaměstnance vánoční dárky, nebo přemýšlí jak je odměnit....
Kolikrát vlastně člověk přemýšlí, co koupit :-)??? Připravili jsme pro Vás speciální nabídku - slevu 25% na dárkové kupóny s platností do 31. 3. 2011. Klasické dárkové kupóny pak mají platnost do 1. 6. 2011 a ty jsou za stávající ceny z ceníku.
     Jak to vlastně u nás funguje:
a) vyplníte si v naší záložce krátký formulář:   www.pujcovna-segway.cz/cz/darkovy-kupon/

b) připravený a zatavený dárkový kupón dorazí na Vámi zadanou adresu Českou poštou na dobírku do 3 prac. dnů. Budete platit pouze cenu vyjížďky.

c) obdarovaný si sám určí den a hodinu, kdy s námi bude chtít vyrazit na vyjížďku a z tepla domova si tento údaj může zadat v záložce rezervace na našem webu ( tyto informace jsou samozřejmě i na dárkovém kupónu) - www.pujcovna-segway.cz/cz/rezervace/         

d) pokud chcete zlevněný dárkový kupón napište do kolonky pro koho dárkový kupón chcete i datum 31. 3. 2011 - DOSTANETE  25% SLEVU O PROTI CENÍKU.

e) pokud objednáte dárkové kupóny v celkové hodnotě přesahující částku Kč 50 000,- dostanete od nás 10% slevu.

Těšíme se na Vaše objednávky.

Vaši instruktoři : Honza, Michal, Ondřej a Pavel

firemní akce půjčovna segwayPro rezervaci nebo informace nás můžete kontaktovat na:
ČeskyEnglish +420 775 004 078                Deutsch +420 725 006 800
русский +420 725 405 615                  E-mail: info@ecotours.cz

Autorizovaná půjčovna osobních transportérů Segway. Poskytovatel zajišťuje služby dle předepsaného standardu s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Nezaměňovat s neautorizovanými subjekty.

Nabídka půjčovny segway

Půjčovna dvoukolek SEGWAY X2, I2

Děkujeme, že jste vstoupili do kontaktu s naší půjčovnou segway. Naše půjčovna segway, která má již pětiletou tradici, Vám nově nabízí oba typy segway, tedy segway X2 terénní a segway I2 městský. Naše půjčovna nabízí své služby, jak pro zájemce o průvodcované vyjížďky Prahou na segway, tak pro outdoorové, teambuildingové, incomingové společnosti kdekoli po celém území České Republiky.

Segway je jedinečná a oblíbená dvoukolka. Jízda na segway je intuitivní a velice snadná, zvládne ji opravdu každý klient. Přijďte si k nám do naší půjčovny segway vyzkoušet tento nadčasový dopravní prostředek.

Kontaktní údaje - SEGWAY PRAHA

Provozovna
Hotel Grandior
Na Florenci 1412/29
Praha 1
info@ecotours.cz

Pro rychlou komunikaci, či rezervaci nám pište Vaše dotazy na:

info@ecotours.cz
info@pujcovna-segway.cz

Copyright © 2010 - 2022 Super Segway Tours, webdesign by web-evolution

katalog katalog odkazů Website Analysis BezpečnýNET VproV s.r.o. - Deutsch VproV s.r.o. - Pусский VproV s.r.o. - Français VproV s.r.o. - Espanol VproV s.r.o. - Italiano VproV s.r.o. - Slovensky VproV s.r.o. - Polski