Firemní akce

Firemní akce na segwayi

3.1.2010

Nabízíme firmám pro jejich aktivity v průběhu celého roku podpůrné zábavné programy na nejnovějších strojích X2, které jako jediné dokáží zvládnout jakýkoli terén. Dopřejte svým lidem jedinečný pohled na Svět, tak jak jej ještě určitě neznají. Děláme doprovodné programy i konkrétně cílené vyjížďky. Můžeme naší spolupráci nastavit podle Vašich potřeb.

Kompletní zajištění programu na Segwayi sestávající se z následujících částí:

  • Bezpečnostní proškolení všech jednotlivců
  • Výuka řízení Segway X2
  • Dohled nad plynulým průběhem akce
  • Organizace celé akce

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

firemní akce půjčovna segwayfiremní akce půjčovna segwayfiremní akce půjčovna segwayfiremní akce půjčovna segwayfiremní akce půjčovna segwayPro rezervaci nebo informace nás můžete kontaktovat na:
ČeskyEnglish +420 775 004 078                Deutsch +420 725 006 800
русский +420 725 405 615                  E-mail: info@ecotours.cz

Autorizovaná půjčovna osobních transportérů Segway. Poskytovatel zajišťuje služby dle předepsaného standardu s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Nezaměňovat s neautorizovanými subjekty.

Nabídka půjčovny segway

Půjčovna dvoukolek SEGWAY X2, I2

Děkujeme, že jste vstoupili do kontaktu s naší půjčovnou segway. Naše půjčovna segway, která má již pětiletou tradici, Vám nově nabízí oba typy segway, tedy segway X2 terénní a segway I2 městský. Naše půjčovna nabízí své služby, jak pro zájemce o průvodcované vyjížďky Prahou na segway, tak pro outdoorové, teambuildingové, incomingové společnosti kdekoli po celém území České Republiky.

Segway je jedinečná a oblíbená dvoukolka. Jízda na segway je intuitivní a velice snadná, zvládne ji opravdu každý klient. Přijďte si k nám do naší půjčovny segway vyzkoušet tento nadčasový dopravní prostředek.

Kontaktní údaje - SEGWAY PRAHA

Provozovna
Hotel Grandior
Na Florenci 1412/29
Praha 1
info@ecotours.cz

Pro rychlou komunikaci, či rezervaci nám pište Vaše dotazy na:

info@ecotours.cz
info@pujcovna-segway.cz

Copyright © 2010 - 2022 Super Segway Tours, webdesign by web-evolution

katalog katalog odkazů Website Analysis BezpečnýNET VproV s.r.o. - Deutsch VproV s.r.o. - Pусский VproV s.r.o. - Français VproV s.r.o. - Espanol VproV s.r.o. - Italiano VproV s.r.o. - Slovensky VproV s.r.o. - Polski