Firemní akce

Nové firemní zážitky

9.9.2021

Drazí příznivci vozítek segway,

prázdninové období máme úspěšně za sebou, věřím že jste všichni stihli zažít to, co jste si naplánovali. I když konec prázdnin znamená pro většinu pokračování v pracovních povinnostech, neměla by se opomenout důležitost firemních akcí a společných firemních aktivit, kde se kolektiv sblíží nejvíce.

Právě proto jsme pro Vás připravili už několik akcí po celé České Republice (např.: Josefův důl, ve městě Cheb, u vesničky nedaleko Olomouce a samozřejmě i v Praze), kde se všichni účastnící ve skvělém rozpoložení mohli předvést a vyzkoušet si jízdu na segway.

Novinkou je aktualizovaný ceník firemních a incommingových akcí, který můžete naleznout na odkaze: https://www.pujcovna-segway.cz/cz/firemni-akce/

A jako bonus, pro objednávky nad 20.000,- Kč pro Vás připravíme dopravu zdarma.

Vybrat si opět můžete vyjížďku v okolí firemní akce, nebo slalom mezi kužely, vhodnou zejména pro oslavy firemního výroční, nebo oslavy města či obce, nebo kombinovaný program. V případě, že máte nápad, jak vozítka segway využít i jiným způsobem (obzvláště oblíbené jsou segwaye i při natáčení jak pro samotné záběry, tak pro kameramany), rádi Vám nastavíme segway aktivitu na míru a připravíme vše tak, aby samotná aktivita proběhla dle Vašich představ a bez jediné komplikace.

I nadále platí, že Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější a po náročném období jsme plní síly a optimizmu, jsme pořád připravení na každého z Vás. Ať už by se jednalo o menší oslavu narozenin, až po akci s účastí nad 1000 osob.

Těšíme se na Vás a za celý tým půjčovny segway hodně úspěchů přeje,

 

Peter

firemní akce půjčovna segwayfiremní akce půjčovna segwayfiremní akce půjčovna segwayfiremní akce půjčovna segwayfiremní akce půjčovna segwayPro rezervaci nebo informace nás můžete kontaktovat na:
ČeskyEnglish +420 775 004 078                Deutsch +420 725 006 800
русский +420 725 405 615                  E-mail: info@ecotours.cz

Autorizovaná půjčovna osobních transportérů Segway. Poskytovatel zajišťuje služby dle předepsaného standardu s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Nezaměňovat s neautorizovanými subjekty.

Nabídka půjčovny segway

Půjčovna dvoukolek SEGWAY X2, I2

Děkujeme, že jste vstoupili do kontaktu s naší půjčovnou segway. Naše půjčovna segway, která má již pětiletou tradici, Vám nově nabízí oba typy segway, tedy segway X2 terénní a segway I2 městský. Naše půjčovna nabízí své služby, jak pro zájemce o průvodcované vyjížďky Prahou na segway, tak pro outdoorové, teambuildingové, incomingové společnosti kdekoli po celém území České Republiky.

Segway je jedinečná a oblíbená dvoukolka. Jízda na segway je intuitivní a velice snadná, zvládne ji opravdu každý klient. Přijďte si k nám do naší půjčovny segway vyzkoušet tento nadčasový dopravní prostředek.

Kontaktní údaje - SEGWAY PRAHA

Provozovna
Hotel Grandior
Na Florenci 1412/29
Praha 1
info@ecotours.cz

Pro rychlou komunikaci, či rezervaci nám pište Vaše dotazy na:

info@ecotours.cz
info@pujcovna-segway.cz

Copyright © 2010 - 2022 Super Segway Tours, webdesign by web-evolution

katalog katalog odkazů Website Analysis BezpečnýNET VproV s.r.o. - Deutsch VproV s.r.o. - Pусский VproV s.r.o. - Français VproV s.r.o. - Espanol VproV s.r.o. - Italiano VproV s.r.o. - Slovensky VproV s.r.o. - Polski