Firemní akce

Segway akce 26.9.2016

27.9.2016

Firemní segway akce konaná v matičce Praze. 30 studentů z Německa přijelo k nám do Prahy na segway. Mladým nadaným studentům se odreagování od učiva velice zalíbilo.

Skupinku 30 studentů jsme rozdělili podle přání organizátorky na 4 menší skupinky, kde každá měla svého průvodce. Jelo se klasicky 90 minut na Pražský hrad a zpátky přes Malou stranu do hotelu Intercontinental.

Neváhejte nás oslovit i vy a zařiďte pro své studenty, kolegy, přátele zajímavou zkušenost v podobě projížďky na segway.

Kontaktujte nás pomocí mailu: info@ecotours.cz, telefonicky/ sms/ whatsapp: +420 775 004 078, nebo nás přijďte navštívit osobně do hotelu Intercontinetal, ulice Pařížská 30.

S pozdravem,

Tým Ecotours,
Peter, Jara, Kris

firemní akce půjčovna segwayPro rezervaci nebo informace nás můžete kontaktovat na:
ČeskyEnglish +420 775 004 078                Deutsch +420 725 006 800
русский +420 725 405 615                  E-mail: info@ecotours.cz

Autorizovaná půjčovna osobních transportérů Segway. Poskytovatel zajišťuje služby dle předepsaného standardu s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Nezaměňovat s neautorizovanými subjekty.

Nabídka půjčovny segway

Půjčovna dvoukolek SEGWAY X2, I2

Děkujeme, že jste vstoupili do kontaktu s naší půjčovnou segway. Naše půjčovna segway, která má již pětiletou tradici, Vám nově nabízí oba typy segway, tedy segway X2 terénní a segway I2 městský. Naše půjčovna nabízí své služby, jak pro zájemce o průvodcované vyjížďky Prahou na segway, tak pro outdoorové, teambuildingové, incomingové společnosti kdekoli po celém území České Republiky.

Segway je jedinečná a oblíbená dvoukolka. Jízda na segway je intuitivní a velice snadná, zvládne ji opravdu každý klient. Přijďte si k nám do naší půjčovny segway vyzkoušet tento nadčasový dopravní prostředek.

Kontaktní údaje - SEGWAY PRAHA

Provozovna
Hotel Grandior
Na Florenci 1412/29
Praha 1
info@ecotours.cz

Pro rychlou komunikaci, či rezervaci nám pište Vaše dotazy na:

info@ecotours.cz
info@pujcovna-segway.cz

Copyright © 2010 - 2022 Super Segway Tours, webdesign by web-evolution

katalog katalog odkazů Website Analysis BezpečnýNET VproV s.r.o. - Deutsch VproV s.r.o. - Pусский VproV s.r.o. - Français VproV s.r.o. - Espanol VproV s.r.o. - Italiano VproV s.r.o. - Slovensky VproV s.r.o. - Polski