Firemní akce

Segway akce 15.8.2016

19.8.2016

Milovníci vozítek segway,

děkujeme za Vaši důvěru ve vybrání naší společnosti při pořádání nejrůznějších oslav, večírků. Ceníme si toho, že můžeme být vaši pořadatelé.

Podobně využila naše segway vozítka i zákaznice Jana, které jsme oživili její narozeninovou oslavu. Sešlo se celkem 45 lidí a všichni do jednoho si to náramně užili.

Jana si objednala celkem šest vozítek segway. Čtyři terénní vozítka s označením x2 a dvě menší vozítka nesoucí označení i2.

Naše společnost připravila pro účastníky slalom, který museli v časovém limitu projet. Všem se segway vozítka moc líbila a někteří dokonce nechtěli ani přestat.

Těšíme se na další spolupráci!

Tým půjčovny segway,

Peter, Kristýna, Jára

firemní akce půjčovna segwayPro rezervaci nebo informace nás můžete kontaktovat na:
ČeskyEnglish +420 775 004 078                Deutsch +420 725 006 800
русский +420 725 405 615                  E-mail: info@ecotours.cz

Autorizovaná půjčovna osobních transportérů Segway. Poskytovatel zajišťuje služby dle předepsaného standardu s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Nezaměňovat s neautorizovanými subjekty.

Nabídka půjčovny segway

Půjčovna dvoukolek SEGWAY X2, I2

Děkujeme, že jste vstoupili do kontaktu s naší půjčovnou segway. Naše půjčovna segway, která má již pětiletou tradici, Vám nově nabízí oba typy segway, tedy segway X2 terénní a segway I2 městský. Naše půjčovna nabízí své služby, jak pro zájemce o průvodcované vyjížďky Prahou na segway, tak pro outdoorové, teambuildingové, incomingové společnosti kdekoli po celém území České Republiky.

Segway je jedinečná a oblíbená dvoukolka. Jízda na segway je intuitivní a velice snadná, zvládne ji opravdu každý klient. Přijďte si k nám do naší půjčovny segway vyzkoušet tento nadčasový dopravní prostředek.

Kontaktní údaje - SEGWAY PRAHA

Provozovna
Hotel Grandior
Na Florenci 1412/29
Praha 1
info@ecotours.cz

Pro rychlou komunikaci, či rezervaci nám pište Vaše dotazy na:

info@ecotours.cz
info@pujcovna-segway.cz

Copyright © 2010 - 2022 Super Segway Tours, webdesign by web-evolution

katalog katalog odkazů Website Analysis BezpečnýNET VproV s.r.o. - Deutsch VproV s.r.o. - Pусский VproV s.r.o. - Français VproV s.r.o. - Espanol VproV s.r.o. - Italiano VproV s.r.o. - Slovensky VproV s.r.o. - Polski