Firemní akce

Firemní akce tentokráte v Jižních Čechách

15.8.2016

Znovu jsme se vydali na firemní akci tentokráte do Jižních Čech. Pohybovali jsme se po lesní stezce, na které jsme si užili plno zábavy. Naše terénní segway stroje s označením X2 zvládnou i náročnější trasu.

Jižní Čechy

Znovu jsme se vydali na firemní akci tentokrát do Jižních Čech. Pohybovali jsme se po lesní stezce, na které jsme si užili plno zábavy. Naše terénní segway stroje s označením X2 zvládnou i náročnější trasu.

Zorganizovali jsme akci pro 12 lidí. Menší skupina účastníků někdy znamená více zábavy. Jedinečná segway jízda na odlehlém místě. Firemní akce jsou pro nás skvělým zpestřením, neváhejte nás proto kdykoli kontaktovat.

Náš segway tým,

Pter, Kristýna, Jára

firemní akce půjčovna segwayPro rezervaci nebo informace nás můžete kontaktovat na:
ČeskyEnglish +420 775 004 078                Deutsch +420 725 006 800
русский +420 725 405 615                  E-mail: info@ecotours.cz

Autorizovaná půjčovna osobních transportérů Segway. Poskytovatel zajišťuje služby dle předepsaného standardu s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Nezaměňovat s neautorizovanými subjekty.

Nabídka půjčovny segway

Půjčovna dvoukolek SEGWAY X2, I2

Děkujeme, že jste vstoupili do kontaktu s naší půjčovnou segway. Naše půjčovna segway, která má již pětiletou tradici, Vám nově nabízí oba typy segway, tedy segway X2 terénní a segway I2 městský. Naše půjčovna nabízí své služby, jak pro zájemce o průvodcované vyjížďky Prahou na segway, tak pro outdoorové, teambuildingové, incomingové společnosti kdekoli po celém území České Republiky.

Segway je jedinečná a oblíbená dvoukolka. Jízda na segway je intuitivní a velice snadná, zvládne ji opravdu každý klient. Přijďte si k nám do naší půjčovny segway vyzkoušet tento nadčasový dopravní prostředek.

Kontaktní údaje - SEGWAY PRAHA

Provozovna
Hotel Grandior
Na Florenci 1412/29
Praha 1
info@ecotours.cz

Pro rychlou komunikaci, či rezervaci nám pište Vaše dotazy na:

info@ecotours.cz
info@pujcovna-segway.cz

Copyright © 2010 - 2022 Super Segway Tours, webdesign by web-evolution

katalog katalog odkazů Website Analysis BezpečnýNET VproV s.r.o. - Deutsch VproV s.r.o. - Pусский VproV s.r.o. - Français VproV s.r.o. - Espanol VproV s.r.o. - Italiano VproV s.r.o. - Slovensky VproV s.r.o. - Polski