Firemní akce

Děkujeme Vám !

9.6.2016

Drazí příznivci moderní a ekologické formy mobility,

dovolte mi poděkovat Vám, že zejména díky Vašim pozitivním reakcím jsme byli schopní provozovat služby segway a aktivity s nimi spojené již 7 let. O kvalitě naších služeb vypovídá zejména naše první pozice v outdoorových aktivitách na světoznámém portále Tripadvisor.com.

Důvodem úspěchu je zejména mladí, pečlivý a přátelský personál a zároveň profesionální přístup k této aktivitě. Jsme schopní Vám zajistit dopravu strojů po celé České republice, nastavit aktivitu segway na míru a přizpůsobit se Vaším přáním. Naším cílem je zejména spokojenost a bezpečnost klientů.

Během 7 let fungování jsme připravili stovky akcí například jako firemní akci, atrakce na den dětí, výročí měst či podniků, pomáhali jsme se zvýšením povědomí o produktu a byli jsme i součástí narozeninových oslav. O spokojenosti klientů se můžete dočíst na naších stránkách: http://www.pujcovna-segway.cz/cz/hodnoceni-zakazniku/

I nadále pro Vás organizujeme segway akce všeho typu a rádi Vám pomůžeme s přípravami libovolné aktivity na těchto unikátních vozítkách. Stačí pouze vyplnit formulář a tak začít spolupráci: http://www.pujcovna-segway.cz/cz/firemni-akce/


Těšíme se na Vás a přejeme Vám slunečné léto plné zážítků !

 

Tým půjčovny segway

 

Peter, Honza, Kristýna

firemní akce půjčovna segwayfiremní akce půjčovna segwayPro rezervaci nebo informace nás můžete kontaktovat na:
ČeskyEnglish +420 775 004 078                Deutsch +420 725 006 800
русский +420 725 405 615                  E-mail: info@ecotours.cz

Autorizovaná půjčovna osobních transportérů Segway. Poskytovatel zajišťuje služby dle předepsaného standardu s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Nezaměňovat s neautorizovanými subjekty.

Nabídka půjčovny segway

Půjčovna dvoukolek SEGWAY X2, I2

Děkujeme, že jste vstoupili do kontaktu s naší půjčovnou segway. Naše půjčovna segway, která má již pětiletou tradici, Vám nově nabízí oba typy segway, tedy segway X2 terénní a segway I2 městský. Naše půjčovna nabízí své služby, jak pro zájemce o průvodcované vyjížďky Prahou na segway, tak pro outdoorové, teambuildingové, incomingové společnosti kdekoli po celém území České Republiky.

Segway je jedinečná a oblíbená dvoukolka. Jízda na segway je intuitivní a velice snadná, zvládne ji opravdu každý klient. Přijďte si k nám do naší půjčovny segway vyzkoušet tento nadčasový dopravní prostředek.

Kontaktní údaje - SEGWAY PRAHA

Provozovna
Hotel Grandior
Na Florenci 1412/29
Praha 1
info@ecotours.cz

Pro rychlou komunikaci, či rezervaci nám pište Vaše dotazy na:

info@ecotours.cz
info@pujcovna-segway.cz

Copyright © 2010 - 2022 Super Segway Tours, webdesign by web-evolution

katalog katalog odkazů Website Analysis BezpečnýNET VproV s.r.o. - Deutsch VproV s.r.o. - Pусский VproV s.r.o. - Français VproV s.r.o. - Espanol VproV s.r.o. - Italiano VproV s.r.o. - Slovensky VproV s.r.o. - Polski