Firemní akce

Segway akce 2.10.2015

19.10.2015

Vážení a milí příznivci vozítek segway,

jsme rádi, že se obracíte na naší půjčovnu segway s poptávku uspořádání oslav a netradičních zážitků. Velice si vážíme toho, že můžeme být součástí Vašich oslav.

Přesně tímto způsobem využila naše služby dne 2.10 i klientka Helena, která pro svojí skupinku 20 lidí, z toho 12 dětí připravila hru s historickýma postavama.

Helena připravila v okolí Staroměstského náměstí a pražské částí Jozefov 5 stanovišť, kde jednotlivé skupinky plnili různé úkoly.

Jedním z úkolů bylo i absolvování jízdu zručnosti na segway mezi kužely. Všem se tato aktivita moc líbila a paní Helena nám po uskutočnění akce poslala velice příjemný feedback:

Dobry den, bylo to super. Segway si kluci moc užili, Alan dostal kupón od kámoše na hodinu segway a teď se zajímá jestli už může jezdit sám a jestli se dá segway koupit. Posílám pár fotek. Hráli jsme hru - hledání Golema + přiběh v Praze. Hezky den, Helena“

Tímto Heleně děkujeme jak za feedbeck, tak za využití naších služeb a jestli máte zájem o přípravu jakékoliv tradiční, či netradiční segway zábavy, využijte náš kontaktní formulář: http://www.pujcovna-segway.cz/cz/firemni-akce/ a můžeme začít spolupracovat tentýž den.

 

Tým půjčovny segway,

firemní akce půjčovna segwayfiremní akce půjčovna segwayfiremní akce půjčovna segwayPro rezervaci nebo informace nás můžete kontaktovat na:
ČeskyEnglish +420 775 004 078                Deutsch +420 725 006 800
русский +420 725 405 615                  E-mail: info@ecotours.cz

Autorizovaná půjčovna osobních transportérů Segway. Poskytovatel zajišťuje služby dle předepsaného standardu s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Nezaměňovat s neautorizovanými subjekty.

Nabídka půjčovny segway

Půjčovna dvoukolek SEGWAY X2, I2

Děkujeme, že jste vstoupili do kontaktu s naší půjčovnou segway. Naše půjčovna segway, která má již pětiletou tradici, Vám nově nabízí oba typy segway, tedy segway X2 terénní a segway I2 městský. Naše půjčovna nabízí své služby, jak pro zájemce o průvodcované vyjížďky Prahou na segway, tak pro outdoorové, teambuildingové, incomingové společnosti kdekoli po celém území České Republiky.

Segway je jedinečná a oblíbená dvoukolka. Jízda na segway je intuitivní a velice snadná, zvládne ji opravdu každý klient. Přijďte si k nám do naší půjčovny segway vyzkoušet tento nadčasový dopravní prostředek.

Kontaktní údaje - SEGWAY PRAHA

Provozovna
Hotel Grandior
Na Florenci 1412/29
Praha 1
info@ecotours.cz

Pro rychlou komunikaci, či rezervaci nám pište Vaše dotazy na:

info@ecotours.cz
info@pujcovna-segway.cz

Copyright © 2010 - 2022 Super Segway Tours, webdesign by web-evolution

katalog katalog odkazů Website Analysis BezpečnýNET VproV s.r.o. - Deutsch VproV s.r.o. - Pусский VproV s.r.o. - Français VproV s.r.o. - Espanol VproV s.r.o. - Italiano VproV s.r.o. - Slovensky VproV s.r.o. - Polski