Firemní akce

Segway pro každou příležitost !

8.9.2015

Vážení a milí příznivci segway, 

 

jsme velice rádi, že využívate služby naší půjčovny segway a to opravdu k různým aktivitám. Zapezpečujeme pro Vás teambuildingové a incomingové akce, připravujeme pro Vás soutěže na firemních akcích, pomáháme zviditelnit Váš produkt, nebo tým promotérů a nebo prostě a jednoduše děláme překvapení ve formě volných jízd na Vaších oslavách a to již víc než 6 let.

 

Naše půjčovna segway byla opět přítomná a poslední zmíněné příležitosti - soukromá oslava narozenin, kde si všichni segway vyzkoušeli a ohromě se pobavili. Máme velikou radost z toho, že můžeme být součástí Vašich oslav a ještě víc nás těší, když naší práci ohodnotíte stejně, jako klient níže: 

 

Dobrý den pane Dravecký, 

chtěli bychom jen poděkovat za dnešek, akce se povedla na výbornou, oslavenkyně měla z tohoto překvapení velkou radost a ostatní též :-). Zvláštní díky i instruktorovi, byl super a moc příjemný!

 

Přeji pěkný den, 

 

Petra K.

firemní akce půjčovna segwayfiremní akce půjčovna segwayPro rezervaci nebo informace nás můžete kontaktovat na:
ČeskyEnglish +420 775 004 078                Deutsch +420 725 006 800
русский +420 725 405 615                  E-mail: info@ecotours.cz

Autorizovaná půjčovna osobních transportérů Segway. Poskytovatel zajišťuje služby dle předepsaného standardu s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Nezaměňovat s neautorizovanými subjekty.

Nabídka půjčovny segway

Půjčovna dvoukolek SEGWAY X2, I2

Děkujeme, že jste vstoupili do kontaktu s naší půjčovnou segway. Naše půjčovna segway, která má již pětiletou tradici, Vám nově nabízí oba typy segway, tedy segway X2 terénní a segway I2 městský. Naše půjčovna nabízí své služby, jak pro zájemce o průvodcované vyjížďky Prahou na segway, tak pro outdoorové, teambuildingové, incomingové společnosti kdekoli po celém území České Republiky.

Segway je jedinečná a oblíbená dvoukolka. Jízda na segway je intuitivní a velice snadná, zvládne ji opravdu každý klient. Přijďte si k nám do naší půjčovny segway vyzkoušet tento nadčasový dopravní prostředek.

Kontaktní údaje - SEGWAY PRAHA

Provozovna
Hotel Grandior
Na Florenci 1412/29
Praha 1
info@ecotours.cz

Pro rychlou komunikaci, či rezervaci nám pište Vaše dotazy na:

info@ecotours.cz
info@pujcovna-segway.cz

Copyright © 2010 - 2022 Super Segway Tours, webdesign by web-evolution

katalog katalog odkazů Website Analysis BezpečnýNET VproV s.r.o. - Deutsch VproV s.r.o. - Pусский VproV s.r.o. - Français VproV s.r.o. - Espanol VproV s.r.o. - Italiano VproV s.r.o. - Slovensky VproV s.r.o. - Polski