Firemní akce

Firemní segway akce !!!

10.1.2014

Vážení a milí příznivci vozítek segway, 


rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za veškerou spolupráci za rok 2013 a dále pak pro ty, které by snad ještě nevěděli jak se dá segway firemní akce využít, krátký popis této jedinečné aktivity. 


Firma segway rent působí na trhu více než 5 let a během této doby jsme nasbírali mnohé zkušenosti. Každá táto zkušenost nám pomohla opět vylepšit naše služby alespoň o malý kousíček. Výsledkem jsou 100% prováděné segway aktivity ( slalom, vyjížďky po celé ČR a zejména vyjížďky po Praze )


V prvním kroku příjmeme Vaší poptávku na firemní akci. Zde naleznete formulář k vyplnění podstatných údajů pro uskotočnění akce samotné + kolonku "Představa o programu akce". Zde prosím napiště veškeré nápady a podněty, které náš tým následně zpracuje a zároveň Vám připraví kompletní program dle možností na přání. 

Samotná firemní segway akce probíhá na Vámi určeném místě ( na výběr máte celou ČR ), náš tým přijde na místo alespoň hodinu předem a připraví vše potřebné pro průběh akce. Nejoblíbenější aktivitou na firemních večírcích je bezpochyby segway slalom, kde si každý může vyzkoušet své dovednosti na stroji segway a ještě si u toho i zasoutěžit. Velice oblíbená je taky vyjížďka v přírodě a jelikož stroje segway pohání pouze elektřina z baterie, je toto vozítko do přírody přímo ztvořené. Můžete tak osvěžit například firemní kolektiv, obchodní vztahy, nebo jen tak pro vlastní zlepšení nálady. Naše firemní akce jsou vždy s doprovodem, jazyce jaký si zvolíte. Na výběr je čestina, angličtina a němčina. V případě domluvy i jiné. 


A proto neváhejte a objednejte si i Vy tuto zábavnu aktivitu a pocítíte nával adrenalinu v podobě jízdy na segway. Toto nájdete na firemníe akce – půjčovna segway.cz


Kontaktujte nás prosím telefonicky na +420 775 004 078, emailem info@ecotours.cz,

nebo nás můžete navštívit na adrese naší provozovny v hotelu Intercontinental:


Pařížská 30

110 00 Praha 1

Naše kancelář se nachází přímo v hotelu, na levé straně za lobby barem


Budeme se na Vás těšit.


S pozdravem

 

Půjčovna segwayPro rezervaci nebo informace nás můžete kontaktovat na:
ČeskyEnglish +420 775 004 078                Deutsch +420 725 006 800
русский +420 725 405 615                  E-mail: info@ecotours.cz

Autorizovaná půjčovna osobních transportérů Segway. Poskytovatel zajišťuje služby dle předepsaného standardu s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Nezaměňovat s neautorizovanými subjekty.

Nabídka půjčovny segway

Půjčovna dvoukolek SEGWAY X2, I2

Děkujeme, že jste vstoupili do kontaktu s naší půjčovnou segway. Naše půjčovna segway, která má již pětiletou tradici, Vám nově nabízí oba typy segway, tedy segway X2 terénní a segway I2 městský. Naše půjčovna nabízí své služby, jak pro zájemce o průvodcované vyjížďky Prahou na segway, tak pro outdoorové, teambuildingové, incomingové společnosti kdekoli po celém území České Republiky.

Segway je jedinečná a oblíbená dvoukolka. Jízda na segway je intuitivní a velice snadná, zvládne ji opravdu každý klient. Přijďte si k nám do naší půjčovny segway vyzkoušet tento nadčasový dopravní prostředek.

Kontaktní údaje - SEGWAY PRAHA

Provozovna
Hotel Grandior
Na Florenci 1412/29
Praha 1
info@ecotours.cz

Pro rychlou komunikaci, či rezervaci nám pište Vaše dotazy na:

info@ecotours.cz
info@pujcovna-segway.cz

Copyright © 2010 - 2022 Super Segway Tours, webdesign by web-evolution

katalog katalog odkazů Website Analysis BezpečnýNET VproV s.r.o. - Deutsch VproV s.r.o. - Pусский VproV s.r.o. - Français VproV s.r.o. - Espanol VproV s.r.o. - Italiano VproV s.r.o. - Slovensky VproV s.r.o. - Polski