Firemní akce

Firemní akce 16. 1. 2011

31.1.2011

Tohoto nedělního dne se nám povedlo zorganizovat poměrně velkou akci pro francouzské turisty, kteří v hojném počtu okupovali hotel Intercontinental. Neměli jsme je tedy daleko. Byli moc šikovní a skupinky, které čítaly 23 segwayů včetně instruktorů se proháněly Prahou zhruba 5 hodin. Frantíci byli moc spokojeni a šefíci si u nás objednali ještě privátní tour po centru Prahy jako přídavek.

 

 

 

Svezli jsme celkem 60 spokojených lidiček, kteří se s námi podívali na Staromák, Pražský hrad a historické centrum Prahy. Dostali i odborný výklad o historii od zkušených průvodkyň ve francouzském jazyce.

 

 

 

Pokud by jste měli návštěvu ze zahraničí a chtěli jí ukázat Prahu tak trochu jinak, tak je SEGWAY ta nejlepší cesta...

 

 

 

Váš SEGWAY TEAM: Michal, Honza, Ondřej a Pavel

firemní akce půjčovna segwayfiremní akce půjčovna segwayPro rezervaci nebo informace nás můžete kontaktovat na:
ČeskyEnglish +420 775 004 078                Deutsch +420 725 006 800
русский +420 725 405 615                  E-mail: info@ecotours.cz

Autorizovaná půjčovna osobních transportérů Segway. Poskytovatel zajišťuje služby dle předepsaného standardu s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Nezaměňovat s neautorizovanými subjekty.

Nabídka půjčovny segway

Půjčovna dvoukolek SEGWAY X2, I2

Děkujeme, že jste vstoupili do kontaktu s naší půjčovnou segway. Naše půjčovna segway, která má již pětiletou tradici, Vám nově nabízí oba typy segway, tedy segway X2 terénní a segway I2 městský. Naše půjčovna nabízí své služby, jak pro zájemce o průvodcované vyjížďky Prahou na segway, tak pro outdoorové, teambuildingové, incomingové společnosti kdekoli po celém území České Republiky.

Segway je jedinečná a oblíbená dvoukolka. Jízda na segway je intuitivní a velice snadná, zvládne ji opravdu každý klient. Přijďte si k nám do naší půjčovny segway vyzkoušet tento nadčasový dopravní prostředek.

Kontaktní údaje - SEGWAY PRAHA

Provozovna
Hotel Grandior
Na Florenci 1412/29
Praha 1
info@ecotours.cz

Pro rychlou komunikaci, či rezervaci nám pište Vaše dotazy na:

info@ecotours.cz
info@pujcovna-segway.cz

Copyright © 2010 - 2022 Super Segway Tours, webdesign by web-evolution

katalog katalog odkazů Website Analysis BezpečnýNET VproV s.r.o. - Deutsch VproV s.r.o. - Pусский VproV s.r.o. - Français VproV s.r.o. - Espanol VproV s.r.o. - Italiano VproV s.r.o. - Slovensky VproV s.r.o. - Polski